Sokağa Çıkma YASAĞI Uzatıldı

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Sokağa çıkma değilde seyyahat yasağı uzatılmış sanırım.

'ndan yapılan son dakika açıklamasında, "31 ile yönelik giriş/çıkış kısıtlaması, yarın kabine toplantısında yeniden değerlendirilmek üzere, saat 00.00'a kadar uzatıldı" denildi.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Benimde merak ettiğim şehirlerarası ulaşım ne zaman serbest olacak. 4 Mayıs'a kadardı.THY 28 Mayıs'a ertelendi. Acaba o tarihe kadar uzatılacak mı?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
"Bakanlıktan yapılan açıklamada, "15 günlük periyotlarla uzatılan 31 ilimizdeki şehir giriş/çıkış kısıtlaması tedbirlerinin kapsamı, yarın toplanacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki kabine toplantısında yeniden değerlendirilmek üzere 4 Mayıs Pazartesi günü saat 00.00’a kadar uzatıldı." denildi. "

pazar günü toplanmak zor gelmiş veya "illa da kurala uysun" diye pazartesiye tekabül ettiği için uzatılmış olabilir. ne de olsa "dimohraasi" var memlekette. :ara

P Çevrimdışı

Pozada

Yeni Üye
3 Şub 2018
31
Açıklama net. 18.04.2020 de yayınlanan genelgeyle 31 ile giriş/çıkışlar (istisnalar hariç) yasaklanmıştı. 03.05.2020 saat:23:59 da biten yasak birgün daha uzatılmış. Peki neden? diye soranlara, pazartesi CB. Kabine toplantısı yapılacak. Muhtemelen 31 ili kapsayan yasak da gundeme alınacak ve şahsi görüşüm uzatilacak. Boşluk olmaması, tedbirlerden geri kalınmaması, aksaklık olmaması vb. nedenlerden dolayı pazartesi de yasak devam edecek kanaatindeyim.
Bu arada sokağa çıkma yasağı 23:59 da yarın sona eriyor. Rahat olun

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Açıklama net. 18.04.2020 de yayınlanan genelgeyle 31 ile giriş/çıkışlar (istisnalar hariç) yasaklanmıştı. 03.05.2020 saat:23:59 da biten yasak birgün daha uzatılmış. Peki neden? diye soranlara, pazartesi CB. Kabine toplantısı yapılacak. Muhtemelen 31 ili kapsayan yasak da gundeme alınacak ve şahsi görüşüm uzatilacak. Boşluk olmaması, tedbirlerden geri kalınmaması, aksaklık olmaması vb. nedenlerden dolayı pazartesi de yasak devam edecek kanaatindeyim.
Bu arada sokağa çıkma yasağı 23:59 da yarın sona eriyor. Rahat olun
23:59 bugün oluyor hocam. :clap

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
dervişin fikri ve zikri olayı olmasın hocam? ev rahat, konforlu falan. :clap
Abi ''Yangın var'' diye balkondan kendimi atasım var. Ev hayatı bana göre değil zira ben pazar günlerini dahi evde geçirebilen birisi değilim.

Haydi bunları bir şekilde atlattık da, Bayramda bu yasağı 9 güne çıkaracaklarının söylentisi ve zemini şimdiden hazırlanmış olarak görüyorum onu yapacağız kara kara düşünüyorum. :rant

Ya bir de zoruma giden, yanlış anlaşılmasın konuyu farklı yere çekmek istemiyorum ama ilçe teşkilatında tanıdığı olanlar fıldır fıldır istediği yere gidi,yor burada.

Adaletsizlik kanıma dokunuyor. Bacaklarım uyuştu evde kardeşim, 65 yaş üstü abilerimiz ne yapsın?

Tamam ''yasak'' demek kolay da bu işin bir sistemi bir ADALETİ olur. Yan binada komşum yahu, 2,5 saat önce arabasına atladı gitti adam halen yok. bir değil iki değil ne zaman yasak olsa aynı kişiler dilediği gibi gezebiliyor, biz neden hapis hayatı yaşıyoruz o zaman? Yani çoğunun işini gücünü biliyorum abi öyle kamu görevi veya statüsü vs yok. Birisi Demirci, Birisi Tekel bayisi, Birisi bilmem ne. Art niyetli olsam yazarım kaymakamlığa bir dilekçe, KAMU YARARI statüsü olan derneğim ben kardeşim ''halk yararına çalışma yapacağım, yardım toplayacağım'' diye yasal izin alarak yasak delerim de bu etik mi? Ahlaklı bir davranış mı olur şimdi?

Devletimiz ''Yasak'' dedi ise boynumuz kıldan ince diyor oturuyoruz evde ama bu sabah Allah şahittir ki 07.00 de spiral çalıştıran insan vardı dışarıda.

Ayıptır yahu..

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
"Bakanlıktan yapılan açıklamada, "15 günlük periyotlarla uzatılan 31 ilimizdeki şehir giriş/çıkış kısıtlaması tedbirlerinin kapsamı, yarın toplanacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki kabine toplantısında yeniden değerlendirilmek üzere 4 Mayıs Pazartesi günü saat 00.00’a kadar uzatıldı." denildi. "

pazar günü toplanmak zor gelmiş veya "illa da kurala uysun" diye pazartesiye tekabül ettiği için uzatılmış olabilir. ne de olsa "dimohraasi" var memlekette. :ara
Tek adam rejiminde, işler bu kadar çabuk yürüyor işte, daha ne isdiyen, hayın... Ararun 155'i haaa

?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt