Şok Market 10'lu maske 7 tl 400ml Kolonya 5.95 TL

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Amerika menfaati,çıkarı olmadığı hiç bir yere karşılıksız yardım etmez.
Menfat çıkar derken ne tür :alala
Madem amerika menfatçi Bizde menfat için yaparız lakin amerikadan farkımız olur menfatte
Amerika sömürüyorsa Biz sömürmeden
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Anladım en azından 1 tl. Yıkayıp kullanıyorum
Daha önce 10 tl fiyat lar vardı

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,610
Menfat çıkar derken ne tür :alala
Madem amerika menfatçi Bizde menfat için yaparız lakin amerikadan farkımız olur menfatte
Amerika sömürüyorsa Biz sömürmeden
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Anladım en azından 1 tl. Yıkayıp kullanıyorum
Daha önce 10 tl fiyat lar vardı

Önce kendi vatandaşımıza dağıtabilseydik daha iyi değil miydi?
Kendi vatandaşına dağıtım işini organize edemedi mevcut yönetim, yalan mı?

Bırakın da insanların az eleştiri, veryansın hakkı olsun.
Televizyon kanallarının hali ortada.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46

Yazdığım okumadan cevaplanmış geldi.
aılntılanan yerde amerikayı eleştiriyorum
sevgiyle kalın kalalım:cak:cay

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

Kime ne anlatıyoruz ki?
Açılan konularda "Bilal'in bile" anlayacağı şeylere ikinci üçüncü kez soru soran şahsiyeti muhatap almakla yanlış yaptım...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Benim bahsettiğim şey Amerika değil ki?
İktidara en ufak bir eleştiri geldiğinde "SİYASET YAPMAYALIM" diyen bir kitle var. :kiskis
Aynen öyle
O kitle, kendisi olunca her şeyi yazabilme hakkını görür...

For example

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
maskelerin bir ara tane fiyatının 10-15 lira olmasının sebebi de, vatandaşın maskesiz kalmasının sebebi de iktidardaki akp partisidir. maske fiyatının 1 lira tavan fiyatıyla satışının serbest bırakılması ise akp dışındaki bir çok sağduyulu insanın düşüncesiydi. baktı ki oy kaybediyor akp, bu fikri zorla da olsa benimsedi. aynı asgari ücretin arttırılması, emeklilere bayramlarda 1000 tl verilmesi gibi başkalarının fikirlerini yerine getirmek zorunda kaldı. vatandaşın lehine iş yapmak akp'nin fıtratında yok aga. :clap

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
maskelerin bir ara tane fiyatının 10-15 lira olmasının sebebi de, vatandaşın maskesiz kalmasının sebebi de iktidardaki akp partisidir. maske fiyatının 1 lira tavan fiyatıyla satışının serbest bırakılması ise akp dışındaki bir çok sağduyulu insanın düşüncesiydi. baktı ki oy kaybediyor akp, bu fikri zorla da olsa benimsedi. aynı asgari ücretin arttırılması, emeklilere bayramlarda 1000 tl verilmesi gibi başkalarının fikirlerini yerine getirmek zorunda kaldı. vatandaşın lehine iş yapmak akp'nin fıtratında yok aga. :clap
Allah ile aldatıp, besmele ile çalmayı çok iyi öğrendiler... :slap

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
1 lira tavan fiyat bile gerçeklerden uzaktır, pandemi öncesi 100 tanesi maksimum 30 liraya satılan bir ürünün tane tavan fiyatı en çok 50 kuruş olmalıydı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri