Şok Market 10'lu maske 7 tl 400ml Kolonya 5.95 TL

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Şu ülkede en kolay üretilen maske dışarıya yardım,kendi vatandaşına parayla.Nereden baksan tutarsızlık.Benim güzel memleketim.
Olayın iç yüzü şu
Maske üreten yandaşlara izin veriliyor iktidar tarafından, sadece onlar üretip yurt dışına gönderiyor veya yurt içine veriyor. Bu işlerden de payını sağlam aldılar.

S Serinsu

Gerçekler acıdır, gerçekler acıtır. Senin bir şeyleri beğenmiyor olman, yok olduğu anlamı taşımaz. Gözlerini kapattığında dünya karanlık olmuyor çok şükür, sadece sen göremiyorsun acı gerçekleri.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Şu ülkede en kolay üretilen maske dışarıya yardım,kendi vatandaşına parayla.Nereden baksan tutarsızlık.Benim güzel memleketim.
Evet doğruysa sevmediğim durum.
yalnız neden yardım etmeyelim ki insanlık öldümü dedirtelim :alala
mesajım bilinçli şekilde siyaset içerir,
rahatsızlık verdiysem ne mutlu bana.
Ayıp ediyorsun
eleştiri olur rahatsızlık veriyom diye mutlu olunur mu?

Unuttum bir yazımda :alala siyaset olmasın demiştim Umut Barış Umut Barış Sota Sota teraspy teraspy amca yine siyasete hayır diyorum.
Siyasi konularda tavrım ??????

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Olayın iç yüzü şu
Maske üreten yandaşlara izin veriliyor iktidar tarafından, sadece onlar üretip yurt dışına gönderiyor veya yurt içine veriyor. Bu işlerden de payını sağlam aldılar.

S Serinsu

Gerçekler acıdır, gerçekler acıtır. Senin bir şeyleri beğenmiyor olman, yok olduğu anlamı taşımaz. Gözlerini kapattığında dünya karanlık olmuyor çok şükür, sadece sen göremiyorsun acı gerçekleri.
Haklısın sana gerçeği söyleme demiyom:ok
Yalnız mutsuz editorum diye sevinme olmaz
Amerika bile başka ülkelere yardıma gidiyor biz gitmeyelimmi
Başka ülkeye yardım kötümü?
Amerika bundan böyle otursun oturduğu yerde sadece kendi ülkesine baksın :ok

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Yardım etmek sevaptır,güzel bir şeydir,ama senin vatandaşın parayla bile bulamazken dışarıya bedava yardım etmen doğru mudur?
Katılıyorum kesinse
Bende alamadım telefona gelen sms ile eczaneden
Bitmişmiş ,bittimi yoksa yalanmı atıyor eczaneler?Artık vakit geçti şimdi geçerlimi sms ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
S Serinsu
Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim demek isterdim ama ne mümkün, profilimden beni engelleyebilirsin, ben öyle yapıyorum kafam rahat çok şükür.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Ben maske alamamışken
Az önce yazdım bende alamadım diye
Eczane yok bitti diyor diye
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

S Serinsu
Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim demek isterdim ama ne mümkün, profilimden beni engelleyebilirsin, ben öyle yapıyorum kafam rahat çok şükür.
Bu tür harekete gerek yok
Eleştiri yapma demiyorum yap
Fakat mutsuzluk verdim oh olsun denilmez diyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt