Singer Futura™ XL-580 Dikiş-Nakış Makinesi Programına ihtiyacım var.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Bu arada programlara baktım da ne pahalı öyle ,sanırım farklı işlemeler var içinde cdlerin .
Usb içindeki veriler kurtarılır mı bilmiyorum ,büyük ihtimalle olabilir diye düşünüyorum,yani usbyi hiç ellemeyip, veri kurtarma yapılabilir, en azından bu denenebilir :ok

fakfukfon Çevrimdışı

fakfukfon

Yeni Üye
23 Şub 2019
10
43
Arkadaşlar tekrar selam,

Programı buldum, aşağıdaki linkte fakat bu da çalışmıyor bende 3 tane farklı bilgisayarda denedim, hatta bir notebooka neredeyse tüm windosları yükleyerek denedim (vista, 7, 10) 32 ve 64 bit olarak denedim yine de değişik hatalar verdi, genelde dll hatası veriyor fakat o dller yok hiç bir yerde, ayrıca içerisindeki kurulum dosyası da çalışmıyor, denemek ve yardım etmek isteyen olursa buradan indirebilir, belki benim pclerde sıkıntı vardır :)

Teşekkürler..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar tekrar selam,

Programı buldum, aşağıdaki linkte fakat bu da çalışmıyor bende 3 tane farklı bilgisayarda denedim, hatta bir notebooka neredeyse tüm windosları yükleyerek denedim (vista, 7, 10) 32 ve 64 bit olarak denedim yine de değişik hatalar verdi, genelde dll hatası veriyor fakat o dller yok hiç bir yerde, ayrıca içerisindeki kurulum dosyası da çalışmıyor, denemek ve yardım etmek isteyen olursa buradan indirebilir, belki benim pclerde sıkıntı vardır :)

Teşekkürler..
windows xp dene win7 sorun yaşayan çok olmuş
Arkadaşlar tekrar selam,

Teşekkürler..
Bozuk yada eksik dosyalar var kurulum çalışmıyor yanlış upload edilmiş

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt