Singer Futura™ XL-580 Dikiş-Nakış Makinesi Programına ihtiyacım var.

fakfukfon Çevrimdışı

fakfukfon

Yeni Üye
23 Şub 2019
10
43
Merhaba arkadaşlar,

Eşim ufak tefek dikiş işleri yapıyor, yeni bir cihaz almak istedim fakat fiyatlar uçuk olduğundan 2.el bir bilgisayar bağlantılı dikiş nakış makinesi aldım ve bu makine ile birlikte gelen bir usb bellek var içinde orijinal yazılım var fakat yazılım bozulmuş, yüklenmiyor, yazılımın adı Futura 4, internet sitesinde sadece güncellemeleri bulunuyor, çok aradım fakat nette yok, singeri aradım bayiye yönlendiriyor, bayi uğraşmak istemiyor sanırım, tekrar merkezi arayın diyor bir kısır döngüdür gidiyor, bu işlerle ilgilenen bir arkadaşımız, abimiz var ise bana programı internet üzerinden gönderebilirse çok sevinirim. İyi günler dilerim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Aşağıdaki link üzerinden diğer versiyonları deneyebilirsin

ben denedim futura tıklayınca dll. hatası veriyor hata veren dll. dosyasını bulup
sistem 32 veya syswow64 klasörünün içine atman lazım

bu makinanın yazılımı değil makinaya usb kablo takıp hazır desen göndermek için program

Belki dikiş makinası pc'ye usb kablo ile bağlı olmadığı için dll hatası veriyordur

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hiç bilgim yok maalesef ,bizdeki tüplü tv gibi ,eski tip olan.Ama mantıken yıldırımın dediği gibidir kullanımı ,araştırmak lazım.
Emmi singer orjinal yazılımı nette vermiyor paylaşılan yazılımın ek güncelleme dosyası
Çokta gerekli birşey değil makina normal çalışıyor hazır desen gönderip diktirmek için yazılım
Singerden yada servisten ücretli temin edilebilir belki elinde aynı makinadan olan varsa paylaşabilir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Emmi singer orjinal yazılımı nette vermiyor paylaşılan yazılımın ek güncelleme dosyası
Çokta gerekli birşey değil makina normal çalışıyor hazır desen gönderip diktirmek için yazılım
Singerden yada servisten ücretli temin edilebilir belki elinde aynı makinadan olan varsa paylaşabilir
Zaten eldeki usb belleğin içinde ne var ,önemli olan da o yıldırım :)

fakfukfon Çevrimdışı

fakfukfon

Yeni Üye
23 Şub 2019
10
43
Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler, Singer merkeze de yazdım zaten bekliyorum, makine var kullanamıyoruz Singerin saçma bir uygulaması anlamış değilim, hayırlısı artık.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler, Singer merkeze de yazdım zaten bekliyorum, makine var kullanamıyoruz Singerin saçma bir uygulaması anlamış değilim, hayırlısı artık.
Kullanamıyoruz demişin makina çalışmıyormu yaşadığın sorun nedir makina üzerindeki desenlerin çalışması lazım
Bu verilen usb içindeki program hazır desen programı singerin hediyesi tekrar program verme zorunlulukları olmayabilir normal şekilde makinanın çalışması lazım eğer çalışmıyorsa hata veriyorsa sorun varsa makina arızalı olabilir

fakfukfon Çevrimdışı

fakfukfon

Yeni Üye
23 Şub 2019
10
43
Yıldırım link vermişti ,senin makinanın numarasına göre link :

Sanırım usb kablo da gerekli bunu için.
Sitedeki tüm dosyalar "update" (güncelleme) içeren dosyalar, ana program internette yok maalesef, usbden kurtarabildiğim dosyalar var fakat 2 tane .cab uzantılı dosya var onlar bozuk sanırım o yüzden çalıştıramıyorum yükleme programını.
Kullanamıyoruz demişin makina çalışmıyormu yaşadığın sorun nedir makina üzerindeki desenlerin çalışması lazım
Bu verilen usb içindeki program hazır desen programı singerin hediyesi tekrar program verme zorunlulukları olmayabilir normal şekilde makinanın çalışması lazım eğer çalışmıyorsa hata veriyorsa sorun varsa makina arızalı olabilir
Makine çalışıyor dikiş kısmında sorun yok fakat nakış kısmı tamamen bilgisayara bağlı çalışıyor, yeni makinelerde makinenin üzerinde bir ekran mevcut (bir nevi tablet gibi) oradan kontrol ediliyor fakat bu makinede pc üzerinden kontrol ediliyor, yani nakış yapmak istiyorsanız bilgisayardaki programı açmak zorundasınız fakat program olmayınca makine kullanılamıyor işte :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sitedeki tüm dosyalar "update" (güncelleme) içeren dosyalar, ana program internette yok maalesef, usbden kurtarabildiğim dosyalar var fakat 2 tane .cab uzantılı dosya var onlar bozuk sanırım o yüzden çalıştıramıyorum yükleme programını.

Makine çalışıyor dikiş kısmında sorun yok fakat nakış kısmı tamamen bilgisayara bağlı çalışıyor, yeni makinelerde makinenin üzerinde bir ekran mevcut (bir nevi tablet gibi) oradan kontrol ediliyor fakat bu makinede pc üzerinden kontrol ediliyor, yani nakış yapmak istiyorsanız bilgisayardaki programı açmak zorundasınız fakat program olmayınca makine kullanılamıyor işte :)
firmayı ara yekkili servis vs bastır gerekirse parasıyla versinler yapacak birşey yok singer çözerse çözer

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt