silin

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Busecim hoşgeldin :kas

Adım Brad, dostlarım bana pit der. Pit stoptan gelir. Yaşım 27, Tıp okudum, üstüne hukuk mastırı yaptım, şu an Oxford da yalan sanatı ana bilim dalı üzerine 4 üncü kez tezimi yazıyorum. Bekarım ve 14 ayrı anneden doğan 16 çocuğum var (2 si ikiz doğurdu) Hayallerim arasında 17 inci çocuğumu Mars da doğurtmak var o nedenle sevgili Elen ile bu konuda dün akşam saatlerce konuştuk, mekiğini bana ödünç vermeyi kabul etti. Forum senin de belirttiğin üzere güzel bir yer. Kâh gülüyor, kâh eğleniyor, kâh bu dünyanın güzelliklerinden dostlarla bahsediyor, günümüzü gün ediyor, kebap partileri düzenliyoruz.

Sevgili günlük, Buse'ye kalbim kadar temiz bu sayfayı ayırdığım için benim azıma ..ıç :kiskis

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Busecim hoşgeldin :kas

Adım Brad, dostlarım bana pit der. Pit stoptan gelir. Yaşım 27, Tıp okudum, üstüne hukuk mastırı yaptım, şu an Oxford da yalan sanatı ana bilim dalı üzerine 4 üncü kez tezimi yazıyorum. Bekarım ve 14 ayrı anneden doğan 16 çocuğum var (2 si ikiz doğurdu) Hayallerim arasında 17 inci çocuğumu Mars da doğurtmak var o nedenle sevgili Elen ile bu konuda dün akşam saatlerce konuştuk, mekiğini bana ödünç vermeyi kabul etti. Forum senin de belirttiğin üzere güzel bir yer. Kâh gülüyor, kâh eğleniyor, kâh bu dünyanın güzelliklerinden dostlarla bahsediyor, günümüzü gün ediyor, kebap partileri düzenliyoruz.

Sevgili günlük, Buse'ye kalbim kadar temiz bu sayfayı ayırdığım için benim azıma ..ıç :kiskis
Abi öyle güzel sallamışsın ki yalanları :) ' Oxford da yalan sanatı ana bilim dalı üzerine 4 üncü kez tezimi yazıyorum' bu yazdığına inanasım geldi.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi öyle güzel sallamışsın ki yalanları :) ' Oxford da yalan sanatı ana bilim dalı üzerine 4 üncü kez tezimi yazıyorum' bu yazdığına inanasım geldi.
Abi bizim toplumda iki konuda ciddi zafiyet vardır

1-İngilizce teknik terimler ile süslenmiş cümlelere ciddi itibar
2-İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalı Bölüm Başkanı gibi uzatılmış ancak içi boş sıfatlara ciddi itibar

Durum böyle olunca insanlar söyleyemedikleri veya anlamadıkları şeylere nedense daha tatminkâr yaklaşıyor fikrinden hareketle, absürt yazıları da genelde bu temele dayandırarak yazmayı tercih ediyorum. Biraz da kafiye oldurmaya gayret ederseniz çok inandırıcı yalanlar ortaya çıkartabiliyorsunuz ama Allah yalanı dolanı bizden uzak eylesin :)

Biz bilip de uygulamayanlardanız ;)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri