Sıfır ürün bu fiyata fake olabilir mi?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bence şikayetten bir şey çıkmaz .

Satıcı ister bedavaya , ister ucuz fiyata , ister pahalı fiyata verir .
İş alıcıya düşüyor satıcı zorla vermiyor .

Bizler ( belli kesim ? ) bedavayı , hediyeleri , indirimleri sevdiğimiz için bu durumlara ( alış veriş ) yakın bakıyoruz .

İp uçları değerlendirilip alış veriş edilmeli , satıcının kimliği , görerek teslim , ürünün resmi belgeleri , satış yapıldığında belğesi vs gibi .

Arkadaşından bile ürün alsan satış belğesi olması çaldı şikayet etse suçlu oldun .
Letgoya veya hangi platformdaysa oraya ilanı şikayet etmekten bahsediyor bence. Onlar zaten mesajlara kadar inceleyip kapatıyordur. Hesap kapattırmışlığım çok.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
Operasyon tamam :)

20075D59-0DB8-4156-8056-91CABD45F2F1.png

Salih445 Çevrimdışı

Salih445 

Süper Üye
21 Mar 2021
586
bende letgoda çok ilan şikayet ediyorum. İlk zamanlar şikayet ettiğiniz için teşekkür ederiz filan bildirim geliyodu, sonradan hiçbi şey gelmemeye başladı. Yalama mı ettik ne ettik artık :kiskis

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
arkadaşlar bir ürün alacam en ucuz burda buldum diğer yerlere göre yarı fiyatına satılıyor . ama bu siteye güvenemedim sizce güvenilir bir sitemi alışveriş yapılabilirmi.teşekkürler.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
arkadaşlar bir ürün alacam en ucuz burda buldum diğer yerlere göre yarı fiyatına satılıyor . ama bu siteye güvenemedim sizce güvenilir bir sitemi alışveriş yapılabilirmi.teşekkürler.
firmanın adresi iç kapı üzerinde SINAR yazıyor. web sitesi olması gerektiği gibi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri