Seyehat izin belgesi

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Arkadaşlar aranızda seyehat izin belgesi alan, alanı duyan yada tanıdığınız var mı? Şuan için kaymakamlıklardan daha verilmiyor. E devlet üzerinden veriliyor. E devlet üzerinden başvuru yapan var mı? Varsa sonuç kaç günde açıklanıyor vs. vs...

F Çevrimdışı

fottili 

Aktif Üye
27 Şub 2018
76
Olumlu geldi. Düzceden Zonguldağa istedim. Hastaneye gideceğim için randevu almıştım.Randevu aldığıma dair ekran görüntüsünü belge olarak ekleyerek aldım.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
İkametgahına gitmek isteyene çıkar mı sizce?
Seyahat İzin Belgesi nasıl alınır?
  • Tedavi ihtiyacı nedeniyle doktor kararıyla sevk edilenler,
  • Birinci dereceden yakını vefat edenler ya da ağır hastalığı olanlar,
  • Son 15 gün içerisinde geldiği yerde kalacak yeri bulunmayan vatandaşlar.
  • Askerlik terhisi olanlar ya da yurt dışı dönüşü karantina süresini dolduranlar.
E-Devletten alabilirler.Ayrıca belge yok sms belge yerine geçer.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Seyahat İzin Belgesi nasıl alınır?
  • Tedavi ihtiyacı nedeniyle doktor kararıyla sevk edilenler,
  • Birinci dereceden yakını vefat edenler ya da ağır hastalığı olanlar,
  • Son 15 gün içerisinde geldiği yerde kalacak yeri bulunmayan vatandaşlar.
  • Askerlik terhisi olanlar ya da yurt dışı dönüşü karantina süresini dolduranlar.
E-Devletten alabilirler.Ayrıca belge yok sms belge yerine geçer.
Onları biliyorum eyvallah fakat kalacak yeri olmayan memleketine gitmek için....

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
559
Onları biliyorum eyvallah fakat kalacak yeri olmayan memleketine gitmek için....

Çıkmaz red alırsınız. Son 15 gün içerisinde oraya gelmeniz gerekiyor. 3 kere aldım 2 tanesi 15 dk içinde onaylandı. Biri 1 saat oldu hala bekliyorum. :) Ama çok uzun sürmüyor. sanko86 sanko86 paylaşmış gerekçeleri onun dışında çay üreticilerine yönelik ve 65 yaş üstü var eğer bu gerekçelerden biri değilse ya da bu gerekçeler olur da belgeleyemezseniz direk red veriyorlar.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Çıkmaz red alırsınız. Son 15 gün içerisinde oraya gelmeniz gerekiyor. 3 kere aldım 2 tanesi 15 dk içinde onaylandı. Biri 1 saat oldu hala bekliyorum. :) Ama çok uzun sürmüyor. sanko86 sanko86 paylaşmış gerekçeleri onun dışında çay üreticilerine yönelik ve 65 yaş üstü var eğer bu gerekçelerden biri değilse ya da bu gerekçeler olur da belgeleyemezseniz direk red veriyorlar.
Çok saçma 65 üstü bulsan yanında refakatçi gidebiliyorsun ama sokaktayım yatacak yerim yok diyene Red.... Şaka gibi ya...

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
559
Çok saçma 65 üstü bulsan yanında refakatçi gidebiliyorsun ama sokaktayım yatacak yerim yok diyene Red.... Şaka gibi ya...

Hocam adamlar şöyle düşünüyor 15 günden fazladır oradaysa demek ki yatacak yeri vardır. 15 günden fazladır sokaktaysa demek ki halinden memnun :) Ama maalesef kural böyle üç kağıt yapmadan da çözümü yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt