Sevgilimden ayrıldım.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Biz 3 kere ayrıldık ama sonunda tekrar barışıp evlendik.İlk zamanlar olayları iyi tolere etmek lazım. Ha olmadıysa bunda da bir hayr vardır demek lazım. Her şey nasip kelimesi kesinlikle doğru ama cabada lazım. İnşallah iyi haberlerini alırız.

Ayrıca böyle olaylar da kendini tutma içinden ağlamak geliyorsa otur ağla.Bu hayatta tüm duyguların yeri var.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Büyüklerim küçüklerimden destek olduğunuz için ben buraya geldiğim günden beri buranın en iyisi olduğunu harika insanlar olduğunu demiştim. Sitenin kurucusundan adminine hepsi kaliteli insanlar. Kimseyle en ufak sorunum yok. Kalbini kırdığım, yanlış bir söz söylediysem veya saygısızlık yaptıysam özür dilerim. Hepinizi seviyorum. Din/dil/ırk farketmeksizin. Önemi olan kesinlikle insanlık. İnsanların ne dinine bakıyorum ne siyasi görüşüne bizler insanız. Özellikle de aileyiz ve kocaman bir aile. Ben buna kalbimle inanıyorum. Fikrim ilelebet devam edecektir.. evet yan yana değiliz, evet aynı sofrada değiliz, aynı havayı solumuyoruz. Ama aynı topraklarda yaşıyoruz. Önemi olanda bu aile olmak mesafenin farketmediği bir olgudur. Mesafenin hiç bir anlam ifade etmediğini, tekrar tekrar anladım. Konu kesinlikle mesafe değil dostluk, kardeşlikmiş. Önceden akrabalığı aileyi kan bağı sanardım aslında kan bağı dedik GÖNÜL BAĞIymış.. gönülden teşekkür ederim. Ve kendimi iyi hissediyorum. İyi insanlar hep ama hep kazanır günün sonunda.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
15a6506d6eb027a8c.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

2.abf7fdc8cfb2eaee.jpg

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Sn.ibrahimykr kardeş öncelikle geçmiş olsun.Sakın canını sıkma hayat bu insan başına her şey gelebilir.Önemli olan senin can sağlığın.Her şey insanlar için,acı,sevinç,üzüntü,mutluluk,mutsuzluk,iyilik,kötülük,v.s.Sen iyi ol,Allah sana yardımcı olur,karşına daha iyi insan çıkabilir.Her şerde bir hayır vardır derler.Hakkında hayırlısı olsun,Allah yolunu,bahtını,şansını açık etsin.

Geri
Üst Alt