ses sistemi seçerken...

B Çevrimdışı

Basri 

Aktif Üye
11 Eki 2018
121
Abi ilgin için çok teşekkür ederim ama önümüzdeki ay izne ayrılıp memlekete gideceğim o yüzden bütçe biraz Darda zaten diğer yerlerden de kredi kartına taksit yaptırmayı dusunuyorum kısacası bu alım işini inşaallah dönüşe kadar erteledim yinede ilgine tekrar teşekkür ediyorum

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
yok be. zaten o aletler senin işini görmeyecek. hep diyorum uydudan izleyeceksniz sanal 5+1 destekli ses sistemi almalısınız. ki o aletlerde bu yok bildiğim.. sen git altec lansing vs3251 al.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

1560008069585.png

aha al böyle bi şey. önden gireceksin stereo sesi ve otomatik 5+1 surround yapıyor. merkes sesi verirsen de insan sesi belirginleşiyoır

B Çevrimdışı

Basri 

Aktif Üye
11 Eki 2018
121
Bir an sevindirik oldum abicim benim oda ufacık bide beni karıyla papaz etme 5+1 koyacak yer yok malesef

O yüzden hep 2+1 bakıyorum TV nin yanına koyayim diye

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
fazla hoparlörleri takma hocam ne olucak 3 ünü tak falan. hanım diyon a bunu hoparlörleri büyük sayılmaz pek. hem 2+1 le de verim alamayacaksın. bak ben neler denedim olmuyor. şu an tv kullanılmıyor. kullanılsın bak gene o ses sistemi geçcek tv nin altına.

B Çevrimdışı

Basri 

Aktif Üye
11 Eki 2018
121
Zaten ben öyle gümbür gümbür ses istemiyorum net olsun birazda rahat anlaşılabilir yükseklikte olsun yeter

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
hacı abi bu aletin sesi yüksek değil.ç özelliği insan sesi,ni ayırması. ben kullandım. bak neler kullandım o tv de olmuyor. uydudan gelen sesi anca bötle bi sistem düzeltir. haberin olsun. özellikle yabancı filmler tam rezillik. ne takarsan tak verimsiz olucakj

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
sound bar alıp kullanan görmedim ya. alıyor adamlar süs niyetine koyuyorlar duruyor. bi de sound bar dediğnm şey aslında mono ya da stereo olmalı . ama adam tutmuş 5+1 yapmış. ya 5+1 in mantığı çevresellik.
aslında bunlar biraz "siz 5+1 nedir bilmiyorsunuz. bize kablo maliyeti çıkarttırmayın" mantığı ile üretilmiş eşyalar benim gözümde :)
Aynen katılıyorum,benim köyde kullandığım bir amfi ve 2 kabin ,ama katılmadığım konu da var sevgili yolgezer ,imzan konudan daha uzun ve belalı falan ,olmamış doğrusu ,sana yakışmamış "abi bu nereden çıktı" deme sakın,düzeltir kısaltırsan mutlu olurum :)

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Aynen katılıyorum,benim köyde kullandığım bir amfi ve 2 kabin ,ama katılmadığım konu da var sevgili yolgezer ,imzan konudan daha uzun ve belalı falan ,olmamış doğrusu ,sana yakışmamış "abi bu nereden çıktı" deme sakın,düzeltir kısaltırsan mutlu olurum :)
abi demem amca derim. napim böyle yaptık daha değiştirmem zor. ama sitemi ufaltırsam değişirim :)

M Çevrimdışı

MANAS

Yeni Üye
12 Mar 2020
19
42
fazla hoparlörleri takma hocam ne olucak 3 ünü tak falan. hanım diyon a bunu hoparlörleri büyük sayılmaz pek. hem 2+1 le de verim alamayacaksın. bak ben neler denedim olmuyor. şu an tv kullanılmıyor. kullanılsın bak gene o ses sistemi geçcek tv nin altına.
Sn yolgezer
Genel başlık altında da yazmıştım ama
Bu konuda bilgili olduğunu anlayınca sana ayrıca sormak istedim
Ev sinema sistemi oluşturacağım ve bunun için
Sony str dh-790 receiver almayı düşünüyorum
Sorularım şunlar: 1-bu sisteme sadece 4 höparlör olur mu?
2-subwoofer olmasa da olur mu
3-höparlör seti(4+1 veya 5+1) önerebilir misin
Yanıtlarsan sevinirim üstad
Teşekkürler...

yolgezer yolgezer

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Sn yolgezer
Genel başlık altında da yazmıştım ama
Bu konuda bilgili olduğunu anlayınca sana ayrıca sormak istedim
Ev sinema sistemi oluşturacağım ve bunun için
Sony str dh-790 receiver almayı düşünüyorum
Sorularım şunlar: 1-bu sisteme sadece 4 höparlör olur mu?
2-subwoofer olmasa da olur mu
3-höparlör seti(4+1 veya 5+1) önerebilir misin
Yanıtlarsan sevinirim üstad
Teşekkürler...

yolgezer yolgezer

Kendisi en son 23 Haziran'da giriş yapmış. :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri