Sendeo Kargo

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Yaklaşık bir ay önce Sendeo Kargo'dan bir SMS aldım. ''Vermiş olduğunuz Arçelik siparişiniz yola çıkmıştır en kısa zamanda adresinize ulaştırılacaktır'' şeklinde.

Daha önce ben de hiç duymamıştım Sendeo'yu. Arçelik firmasını aradım ve sipariş vermediğimi söyledim, telefona çıkan hanım benim telefon numaramın iki ayrı kişi üzerine kayıtlı olduğunu söyledi. Ben de, telefon numarasının bana ait olduğunu ve siparişi veren kişinin de telefon numarasının yanlış kayıt edildiğini ve ilgili kişiye ulaşmalarını mağdur olmamasını söyledim.

Bana , muhtemelen son bir ya da iki numaranın yanlış kayıt edildiğini ve bunun için de mesajın bana geldiğini iletti çağrı merkezi çalışanı.

Aradan dört gün kadar geçti, yine bir mesaj ''Kargonuzu eve getirdik ama evde yoktunuz'' ...

Tekrar aradım Arçelik'i durumu anlattım, not ettiklerini söylediler. Aradan 3-4 gün geçti bu sefer Sendeo Kargo'da arıyorlar.
''Selim Bey merhaba, eğer evde iseniz kargonuzu getireceğiz'' Hey Allahım sen sabır ver...

Yanlış kişiyi aradıklarını söyledim durumu onlara da anlattım, onlar da durumu düzelteceklerini söylediler ve telefonu kapadım.
Sonra aradan bir hafta kadar geçti ve telefonuma ürün montaj ve kurulumuna dair bir bilgi fişi geldi:ciks

Buyurun buradan yakın... Sendeo Kargo ile bir macera...

''Sendeo Kargo ile yaşanılır anlatılmaz'':haha1
Hem de bir kaç kez uyardığın halde :)

Geri
Üst Alt