Sendeo Kargo

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
53
Tövbe billah bir daha Sendeo kargo ile işim olursa. 5 Haziranda verdiğim sipariş hala gelmedi. Kaç gündür bugün dağatıma çıktı teslim edilecek deniliyor ama ne gelen nede arayan var. Müşteri hizmetlerini arıyorsun kargonun nerede olduğunu bile söylemiyorlar. Çok ilgisiz ve kalitesiz bir şirket. Bir daha asla ama asla bu Sendeo şirketi ile çalışmam. Birde KOÇ Holding bünyesindeymiş:)
 
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Gelse bile kapıdan iade et satıcılara prim vermeyin.
Satıcılarda çalıştıkları kargoyu değiştirsin
 
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şimdi hatırladım tek bir ürün geldi bu kargo ile bana,
3 gün şubede bekledi sonra dağıtıma çıktı çok ağır bi firma daha tam oturmamış.

Para var bu işte diye herkes kargocu olmaya başladı :haha1
 
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,971
koç koca fenerbahçeyi batırdı fenerbahçeli olmaktan insanları bezdirdi kalp ve sinir hastası yaptı koçun kargosundan ne beklersinki
 
M Çevrimdışı

Messiv35

Yeni Üye
3 Haz 2023
32
Geçen yıl sürekli "Sendeo" getiriyordu kargolarımı. Kurye çok ilgiliydi gelmeden önce mutlaka arayıp haber veriyordu, telefona bakmasam bile geliyordu ve her kargo zamanında elimde oluyordu. Belki ben tamamen kuryeye bağlı olarak bu kadar iyi bir hizmete denk gelmişimdir bilemiyorum ama çok memnun kalmıştım. Ne oldu bilmiyorum ama bir anda ortadan kayboldular. Belki de çoğunluk memnun kalmadı.
 
O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
156
Yaklaşık bir ay önce Sendeo Kargo'dan bir SMS aldım. ''Vermiş olduğunuz Arçelik siparişiniz yola çıkmıştır en kısa zamanda adresinize ulaştırılacaktır'' şeklinde.

Daha önce ben de hiç duymamıştım Sendeo'yu. Arçelik firmasını aradım ve sipariş vermediğimi söyledim, telefona çıkan hanım benim telefon numaramın iki ayrı kişi üzerine kayıtlı olduğunu söyledi. Ben de, telefon numarasının bana ait olduğunu ve siparişi veren kişinin de telefon numarasının yanlış kayıt edildiğini ve ilgili kişiye ulaşmalarını mağdur olmamasını söyledim.

Bana , muhtemelen son bir ya da iki numaranın yanlış kayıt edildiğini ve bunun için de mesajın bana geldiğini iletti çağrı merkezi çalışanı.

Aradan dört gün kadar geçti, yine bir mesaj ''Kargonuzu eve getirdik ama evde yoktunuz'' ...

Tekrar aradım Arçelik'i durumu anlattım, not ettiklerini söylediler. Aradan 3-4 gün geçti bu sefer Sendeo Kargo'da arıyorlar.
''Selim Bey merhaba, eğer evde iseniz kargonuzu getireceğiz'' Hey Allahım sen sabır ver...

Yanlış kişiyi aradıklarını söyledim durumu onlara da anlattım, onlar da durumu düzelteceklerini söylediler ve telefonu kapadım.
Sonra aradan bir hafta kadar geçti ve telefonuma ürün montaj ve kurulumuna dair bir bilgi fişi geldi:ciks

Buyurun buradan yakın... Sendeo Kargo ile bir macera...

''Sendeo Kargo ile yaşanılır anlatılmaz'':haha1
 
Son düzenleme:
Geri