Selamlar...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İnternette yaptığım sorgulamada UHL650 satışı bulamıyorum maalesef. Bulsam hemen almak niyetindeydim. (Evde başka TV yok ve sokağa çıkamadığımız bu günlerde baya mağdur olduk :)
REGAL 50RH0LU 4K "hepsi burada2.599 TL" / VESTEL 49UD9160 4K "hepsi burada 2.819 TL" bu iki tv dikkatimi çekti. Hangisini önerirsiniz veya almaya değerler mi sizce.... Ya da A101 den HL660 ı mı beklemeliyim.
Durumu idare edebilecekseniz bana kalsa bekle derim diğer türlü gereksiz yüksek para. İlla ki şimdi alayım dersen de REGAL gibi beceriksiz yönetime sahip bir markadan uzak durunuz, Üretim VESTEL ile aynı olsa da Yönetim oldukça vasat o nedenle VESTEL tercih ediniz. :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
resimde ki model ve marka tv ilk açılışta seg yazısı gelip açılıyo sonra ekran kararıyo yaklaşık 20 aniye sonra tekrar seg yazısı gelip tv kapanıyo
sebep ne olabilir Hocam
teşekkür ederim

51851d9b-8269-4afe-985b-e602a74166b6.jpg

Selamlar, Full Yazılım Talep başlığı altında F fikoloji ve TEKNOwest TEKNOWEST ustalarımızı etiketleyin yardımcı olurlar size.

TV nin yazılımı çökmüş :ok

D Çevrimdışı

Durukan

Yeni Üye
2 May 2020
7
47
Durumu idare edebilecekseniz bana kalsa bekle derim diğer türlü gereksiz yüksek para. İlla ki şimdi alayım dersen de REGAL gibi beceriksiz yönetime sahip bir markadan uzak durunuz, Üretim VESTEL ile aynı olsa da Yönetim oldukça vasat o nedenle VESTEL tercih ediniz. :ok
Adem Bey, Vestel 49UD9160'ın siparişini verdim. Umarım doğru karar vermişimdir:) Şimdi de tavsiyeniz üzerine ekran koruyucu siparişi vereceğim. Ekran koruyucu alırken dikkat etmemiz gereken bir husus var mıdır. Ne alalım, Kaç TL ye kadar alalım. Ne dersiniz?

önerir misiniz...

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Bey, Vestel 49UD9160'ın siparişini verdim. Umarım doğru karar vermişimdir:) Şimdi de tavsiyeniz üzerine ekran koruyucu siparişi vereceğim. Ekran koruyucu alırken dikkat etmemiz gereken bir husus var mıdır. Ne alalım, Kaç TL ye kadar alalım. Ne dersiniz?
Öncelikle yeni ürününüzü güzel günlerde kullanmanızı diiyorum elbette.

Mobays markası benim test ettiğim bir marka ancak 8mm sınıfında olan ekonomik herhangi bir markayı satın alabilirsin.

Ucuz adı altında daha ince olanları da var. TV yi koruyor ancak kendisi kırıldığı için yeniden para verip alman gerekebiliyor buna dikkat edin lütfen :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri