Seksenler Dizisi Yeniden Başlıyor

Domestos 

Silver Üye
3 Tem 2018
895
93
46
Olabilir ,belki "bizden biri" olduğundandır :) ,bana da ilk kez LP gelmişti almanyadaki yeğenlerimden,dinleyince bayılmıştım,aslında tüm müzikleri dinlerim,ama özel olarak dinlemediğim sadece "arabesk" idi,sevemedim bir türlü,ağlangaçlı müzikleri :)
Bi şekilde arabeski tolere edebildim ama kesinlikle Rap müziği edemedim... Nefret derecesinde sevmiyorum... :cigara
 

teraspy

The Emmi
TFC Team
26 Kas 2018
3,978
113
60
İşin aslı bende pek severek dilemem bazı türleri ama biliyrsun çalgıcıydım :) mecburen dinliyor ve çalıyordum,tabii buna arabesk de dahil,ama özel olarak hiç dinlemedim :)
 

emreuguz

Bronz Üye
9 Nis 2019
146
43
32
Eylül'de Trt 1'de başlayacakmış arkadaşlar , kasap Bahtiyar ( Faruk Sofuoğlu ) Twetter hesabından açıklamış 🙂
Vallahi kimsenin oyunculuğunu küçümsemiyorum ama Kasap Bahtiyar ı oynayan yan oyuncular için bir fırsat, baba oyuncular zaten kendileri farklı projelerde muhakkak gösteriyor olur...

Misal çocuklar duymasın Selami, ilk TGRT bölümlerinde muhteşem oynadı. Adam yetenekli kaptılar hemen, arka sokaklardan emekli olacak resmen :) diğerleri de tekrar tekrar oynasın... herşeyin orjinali güzel.
 

setirekli

Yeni Üye
17 Eki 2018
17
3
39
Başka bir isimle aynı dönem canlandırılsa ne ala.Amma velakin zamanında izleynip ZİRVEDE Final yaptıktan sonra tekrardan yayınlamak bence yanlış olur.Yeni proje geliştiremeyip tekrara düşmek olur.Bu da zihinlerdeki olumlu algıyı yıkar.
 
Üst Alt