Seksenler Dizisi Yeniden Başlıyor

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Olabilir ,belki "bizden biri" olduğundandır :) ,bana da ilk kez LP gelmişti almanyadaki yeğenlerimden,dinleyince bayılmıştım,aslında tüm müzikleri dinlerim,ama özel olarak dinlemediğim sadece "arabesk" idi,sevemedim bir türlü,ağlangaçlı müzikleri :)
Bi şekilde arabeski tolere edebildim ama kesinlikle Rap müziği edemedim... Nefret derecesinde sevmiyorum... :cigara

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
İşin aslı bende pek severek dilemem bazı türleri ama biliyrsun çalgıcıydım :) mecburen dinliyor ve çalıyordum,tabii buna arabesk de dahil,ama özel olarak hiç dinlemedim :)

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Eylül'de Trt 1'de başlayacakmış arkadaşlar , kasap Bahtiyar ( Faruk Sofuoğlu ) Twetter hesabından açıklamış ?
Vallahi kimsenin oyunculuğunu küçümsemiyorum ama Kasap Bahtiyar ı oynayan yan oyuncular için bir fırsat, baba oyuncular zaten kendileri farklı projelerde muhakkak gösteriyor olur...

Misal çocuklar duymasın Selami, ilk TGRT bölümlerinde muhteşem oynadı. Adam yetenekli kaptılar hemen, arka sokaklardan emekli olacak resmen :) diğerleri de tekrar tekrar oynasın... herşeyin orjinali güzel.

S Çevrimdışı

setirekli

Yeni Üye
17 Eki 2018
22
43
Başka bir isimle aynı dönem canlandırılsa ne ala.Amma velakin zamanında izleynip ZİRVEDE Final yaptıktan sonra tekrardan yayınlamak bence yanlış olur.Yeni proje geliştiremeyip tekrara düşmek olur.Bu da zihinlerdeki olumlu algıyı yıkar.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Ergün plak ve ilk niyaziyi canlandiran yok videoda yenisine hic alisamamistim peh

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri