Seg Tv 43" (Mb97) Netflix izleme icin püf noktası

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
Telefondan yansıtma olayını denemeden kumanda almayın siz yine de benim mb95de yansıtma olmuyor haliyle kumandayla da olmayacak.

senseman06 Çevrimdışı

senseman06

Yeni Üye
17 Ağu 2019
10
39
vestel 48FB7500'de bu yöntem sorunsuz çalıştı teşekkür ederiz :ok

WhatsApp-Image-2019-08-18-at-00.50.06.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Hocam iyi günler bendede seg tv var 49sc7600 17mb97 anakartlı Kumandanın sıfırı zaten 20 tl bende sipariş edicem ona göre sizce çalısırmı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Şansĺısınız hocam hayırlı olsun umarım şans bizede güler ?
MB97 için modlama yapmalısın ,genelde modlamadan ve yazılım yüklemeden sonra çalışıyor :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Ohoooo,bir uyduruk netflix için tv satılırmı :) Al bir tane android box veya muadili ufak cihaz,at iptv yi içine al sana netflix :)
Yazılım forumda verildi,arama kısmından aratabilirsin,link yok elimde olsa verirdim :ok

P Çevrimdışı

petrolcumurat 

Yeni Üye
19 Eki 2018
43
47
merhaba ben android marketten netfix tusu olan bir kumanda indirip tv ye kızıl ötesi ile komut göndrince uygulamayı açtı .bence kumanda almadan önce android uygulama ile de denenebilir. benim tv vestel indirdiğim kumanda telefunlendi. mb 97 kart

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

Tutkun

Yeni Üye
12 Kas 2019
32
36
Bende netflix olan bi kumanda aldın ama hergirişte kullanıcı adı şifre istiyor neden acaba.?

A Çevrimdışı

alptugay

Aktif Üye
7 Nis 2018
62
33
Bu yontem bende de calisti. Oncesinde yazilim modlama konusunda anlatildigi gibi profil dosyasini duzenleyerek netflixi etkinlestirdim. Ancak profil dosyasini duzenledikten sonra da uygulamalar kısmında netflix uygulamasi gozukmuyordu sadece ayarlar kismina netflix geldi ancak uugulama olarak televizyonda yoktu. Sonrasinda android uygulamasi uzerinden sag altta televizyonda izle tusuna basinca netflix uygulamasi acildi. O andan itibaren televizyon kumandasi ile netflix uygulamasini yonetebilir hale geldim yani ekran yansitma gibi dusunmeyin direk uygulama olarak acildi televizyonda. Uygulamalar kisminda yine de gozukmemekle birlikte telefondan netflix uygulamasi sayesinde televizyondaki netflixi acabiliyorsunuz. Dolayisiyla denemesem de netflix tusuna sahip bi kumanda ile de netflixin açılabilecegi kanaatindeyim. İkinci acisimda bana tekrar kullanici adi sifre de sormadi direk açti. Televiyonum mb100 anakartli vestel 48ua8900

IMG_20191112_234641.jpg

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt