seg led tv ters görüntü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

arsi07

Yeni Üye
5 Şub 2022
8
42
bu arızanın cozumu yok sanırım keske hiç bulasmasaydım ters mers canavar gibi calısıyordu bok ettik cihazı bu yazılımı yulemeden yedek alma yontemi varmıs onu bari once soyleseydınız geri donerdik

Moderatör tarafında düzenlendi:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
bu arızanın cozumu yok sanırım keske hiç bulasmasaydım ters mers canavar gibi calısıyordu bok ettik cihazı bu yazılımı yulemeden yedek alma yontemi varmıs onu bari once soyleseydınız geri donerdik
Sayın A arsi07 konuyu açarken yazdığınız ilk mesajı okuyunuz. Konunun başlığını da okuyunuz.
Şimdi size sorular soracağım
Soru 1) Alacağınız yedek nedir?
Cevap 1) Panel yazılımının yedeği
Soru 2) Görüntü ekranda düz mü?
Cevap 2) Hayır
Soru 3) Peki neden yazılım istediniz?
Cevap 3) Görüntünün düzelmesi için çünkü tv yi baş aşağı kullanıyordunuz.
Soru 4) Orijinal yazılım için sizden barkod istendi mi?
Cevap 4) Evet
Soru 5) Yazılım verildi mi?
Cevap 5) Evet
Soru 6) Yükleme açıklaması yapıldı mı?
Cevap 6) Evet
Soru 7) Donanım orijinal ise yükleyin yazıyormuydu?
Cevap 7) Evet
Soru 8) Donanım orijinal mi)
Cevap 8) Hayır
Soru 9) Anakartı satın alırken tv arka kapak ve panel barkoduna uygunluğuna bakarak mı aldınız fiziksel görünüşün uygunluğuna mı bakarak aldınız.
Cevap 9) Fiziksel uygunluk
Soru 10) Orijinal olmayan baş aşağı görüntünün yedeğini mi alacaktınız.
Cevap) Evet
Soru 11) Verilen yazılımı yükledikten sonra görüntü düzeldi mi?
Cevap 11) Evet
Soru 12) Bazı açılışlarda görüntü bozuk geliyor yazdınız mı? (Yazılım yanlış olsa görüntü hep bozuk çıkar)
Cevap 12) Evet
Peki neden konu açtınız. Alacaksanız orijinal yazılımdan yedek alacaksınız. Bu forum kurulduğu günden itibaren yurt dışı üyeler dahil onbinlerce kişiye karşılıksız yardım ettik burası bizim iş yerimiz değil bizler buranın çalışanı değiliz kendi işlerimizden fırsat buldukça yardımcı olmaya çalışıyoruz yazılımı elalemin gavurundan aldım yazınız vardı sildim. Size yardım edene bile gavur diye hitap ettiniz. Peki o elalemin gavuru diye hitap ettiğiniz yabancı uyruklu forum uyelerimiz size verilen yazılımı nereden alıyor düşündünüz mü? Buradan alıyor. Biraz yazdıklarınıza dikkat ediniz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt