Seg 82 ekran ses var ekran yok yardim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Tv de ledler yanıyormu peki ,çok anladığımdan dedğil ,konuyu açma açısından soruyorum ,tv açıkken arkada ışık oluyormu acaba :alala

W Çevrimdışı

Wolf16

Aktif Üye
4 Nis 2020
62
36
Tv de ledler yanıyormu peki ,çok anladığımdan dedğil ,konuyu açma açısından soruyorum ,tv açıkken arkada ışık oluyormu acaba :alala
2 led patlakti değiştirdim.hepsini.
Değiştirmeden öncede aynı sıkıntı vardı.acinca gördüm ki led patlak,değişince düzelir düşüncesindeyim fakat değişiklik olmadı.
Ledler sağlam ışık var

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,570
By_Trol By_Trol ve TEKNOwest TEKNOWEST ,ledlerde sıkıntı olsa açılışta logo görünür mü,merak ettiğimden sordum :)
teraspy teraspy Yıllarımızı verdik yarım asır ? 6. His diyelim.
İlk açılışta logo 4 ile 6 Saniye civarında görünür bu süreçte görünüyorsa ledler sağlam 4 Saniyenin altında görünüyorsa ledlerde arıza var. Bazen de şimşek çakar gibi bir anlık logo gelip gidiyorsa yine led arızası var.

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,570
2 led patlakti değiştirdim.hepsini.
Değiştirmeden öncede aynı sıkıntı vardı.acinca gördüm ki led patlak,değişince düzelir düşüncesindeyim fakat değişiklik olmadı.
Ledler sağlam ışık var
İş bilgisayarımda farklı bir yazılım vardı. Duruyorsa pazartesi link veririm denersiniz fakat ses işi bozuyor yazılımsal olsa seste gelmez. Logo gelir gider aydınlatma olur ses ve görüntü olmaz.

Son düzenleme:
W Çevrimdışı

Wolf16

Aktif Üye
4 Nis 2020
62
36
teraspy teraspy Yıllarımızı verdik yarım asır ? 6. His diyelim.
İlk açılışta logo 4 ile 6 Saniye civarında görünür bu süreçte görünüyorsa ledler sağlam 4 Saniyenin altında görünüyorsa ledlerde arıza var. Bazende şimşek çakar gibi bir anlık logo gelip gidiyorsa yine led arızası var.
Ledler sağlam.sadece logo gelip gidiyor.sonrasinda hiçbirşey aktif değil ses falan yukseltmiyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt