SEG 58SUA900 Carreforursa satışı 3999tl Android Smart Led tv

A Çevrimdışı

Axiboy

Yeni Üye
16 Ara 2020
8
32
Adem abi öncelikle Allah rahmet eylesin başın sağolsun. Abi bu tv ile yine seg 55SBU710 modeli arasında kaldım arada 700 TL fark var hangisini almalıyım yardımcı olur musun lütfen
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Adem Helvacı

A Çevrimdışı

Axiboy

Yeni Üye
16 Ara 2020
8
32
Aynen hocam olabilir YouTube da da video altına yazmıştım doğrudur inceleme fırsatım oldu CarrefourSA da 58 Seg biraz karanlık gibi geldi en üst rafta duruyordu acaba ondan mı yoksa ışığımı kısıktı anlayamadım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Aynen hocam olabilir YouTube da da video altına yazmıştım doğrudur inceleme fırsatım oldu CarrefourSA da 58 Seg biraz karanlık gibi geldi en üst rafta duruyordu acaba ondan mı yoksa ışığımı kısıktı anlayamadım
Hemen kumandayı isteyeceksin ,vermezlerse(genelde vermek istemiyorlar) ,ısrar et :) al kumandayı kurcala tvyi (teşhir çünkü) :ok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ya dediğim gibi biri android diğeri mb230 ana kart , mb230 ana kartta şikayet oranı yüksek , vestel android konusunda da daha yeni. 58" kullanılan panellerde belli ortalama bir TV diyebiliriz ben olsam yinede android i tercih ederdim çünkü ekran yenileme hızı da düşük sbu710 da

A Çevrimdışı

Axiboy

Yeni Üye
16 Ara 2020
8
32
Ya dediğim gibi biri android diğeri mb230 ana kart , mb230 ana kartta şikayet oranı yüksek , vestel android konusunda da daha yeni. 58" kullanılan panellerde belli ortalama bir TV diyebiliriz ben olsam yinede android i tercih ederdim çünkü ekran yenileme hızı da düşük sbu710 da
Yarın nasipse çözcem işi hayırlısıyla ??
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Karar verdim alcam ya fiyat artmış 200 lira ? TCL 55” android e doğru kayıyorum galiba hocam onu tavsiye eder misin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri