seg 48snb8500 miracast özelliği

S Çevrimdışı

serseri27

Yeni Üye
30 Mar 2020
11
44
iyi akşamlar,

Başlıktanda anlaşılacağı gibi seg 48snb8500 model tv de miracast özelliğini bulamadım.Smart var cepten youtube görüntüsü gidiyor ama cep telefonunun tüm görüntüsünü gönderemedim.Bu tv de bu özellik mi yok ? Yoksa yazılım ile gelir mii ?
tşk

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Kaynak tuşuna basın wireless display var mı bakın yoksa dlna varmı ona bakmak lazım denemek için;

S Çevrimdışı

serseri27

Yeni Üye
30 Mar 2020
11
44
Kaynak tuşuna basın wireless display var mı bakın yoksa dlna varmı ona bakmak lazım denemek için;
Kaynakta maleseff öyle bir seçenek yok.Dlna var sanırım çünkü youtube oynatılan videoyu direk TV gönderebiliyorum.

S Çevrimdışı

serseri27

Yeni Üye
30 Mar 2020
11
44
Denedim.Programda benim tv gözükmiyor.Ama ne gariptirki bilgisayardan ve telefondan yotubeden videoları yayınlayabiliyorum.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Ben paylaştığım resimdeki tv lerin haricinde philips tede denedim hiç sorun yok çalışıyor belki tv nin dlna özelliği yoktur.telefondaki videoyu gonderebilmesinin dlna ile alakası yok program olmadan dlna ile gönderemez..

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Dlna kullanabilmesi icin program kullanmasi gerekiyor,bendeki paylastigim resimdeki tv lerde Seg de var.Dlna özelligi var görünüyor netteki bilgilere göre baska bir programi deneyebilir telefonuna indirip,sadece ayni agda olmasi gerekiyor tv ve telefonun baska bir sey yapilmasi gerekmiyor.Kullanacagi programin talimatlarina uymasi yeterli.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri