seg 48snb8500 miracast özelliği | Tavsiye Forumu

seg 48snb8500 miracast özelliği

serseri27

Yeni Üye
iyi akşamlar,

Başlıktanda anlaşılacağı gibi seg 48snb8500 model tv de miracast özelliğini bulamadım.Smart var cepten youtube görüntüsü gidiyor ama cep telefonunun tüm görüntüsünü gönderemedim.Bu tv de bu özellik mi yok ? Yoksa yazılım ile gelir mii ?
tşk

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
Ayın En Aktif Üyesi
Kaynak tuşuna basın wireless display var mı bakın yoksa dlna varmı ona bakmak lazım denemek için;

serseri27

Yeni Üye
Kaynak tuşuna basın wireless display var mı bakın yoksa dlna varmı ona bakmak lazım denemek için;
Kaynakta maleseff öyle bir seçenek yok.Dlna var sanırım çünkü youtube oynatılan videoyu direk TV gönderebiliyorum.

serseri27

Yeni Üye
Denedim.Programda benim tv gözükmiyor.Ama ne gariptirki bilgisayardan ve telefondan yotubeden videoları yayınlayabiliyorum.

hosbulduk 

Süper Üye
Ben paylaştığım resimdeki tv lerin haricinde philips tede denedim hiç sorun yok çalışıyor belki tv nin dlna özelliği yoktur.telefondaki videoyu gonderebilmesinin dlna ile alakası yok program olmadan dlna ile gönderemez..

hosbulduk 

Süper Üye
Dlna kullanabilmesi icin program kullanmasi gerekiyor,bendeki paylastigim resimdeki tv lerde Seg de var.Dlna özelligi var görünüyor netteki bilgilere göre baska bir programi deneyebilir telefonuna indirip,sadece ayni agda olmasi gerekiyor tv ve telefonun baska bir sey yapilmasi gerekmiyor.Kullanacagi programin talimatlarina uymasi yeterli.

serseri27

Yeni Üye
Bir kaç farklı program denedim hiçbiri tv görmedi taki bu uygulamayı bulana kadar. Yardımlarınız için teşekkürler. Bu programla sorunsuz videolar gidiyor ekrana