seg 32sch5620 32 inç tv açılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Titanum dosyasını usb içinde aynı söylenen gibi yapıyorum ama beceremedim bir türlü Logo gelincen1-2 daha yaniyor kırmızı ışık sonra kalıyor öyle ekran ışıklı kapalı gibi değil ilk açılış yanıp sönmede mi ok çekeceğim elimi

Verdiginiz dosyayi yukledim usb taktım fişi taktım elim ok tuşunda hızlı yanıp sönmeye başladı ışık ama bir süre sonra 1-2 dk ışık sonuyor ama açılma olmuyor suan logoda gelmiyor .. kusura bakmayın yardımlarınız için teşekkür ederim birseyi yanlış yapıyorum Video yu da izledim bende ekran gelmiyor bir türlü yardım ederseniz çok sevinirim
Barkod resmini eklediğiniz tv MB82 Anakartlı ve size kurtarma yazılımı linki verildi. Yazılım sonrası standby ledi sönüp tv çalışıp görüntü gelmiyorsa tv nin dahili uydu alıcısı entegresi arızalıdır. MB82 Anakartlar bu arızayı yapar.

F Çevrimdışı

Fırat Ergun

Yeni Üye
20 Şub 2021
9
51
Size linkini verdiğim yazılımı yükleyin barkod resmini eklediğiniz tv

Barkod resmini eklediğiniz tv MB82 Anakartlı ve size kurtarma yazılımı linki verildi. Yazılım sonrası standby ledi sönüp tv çalışıp görüntü gelmiyorsa tv nin dahili uydu alıcısı entegresi arızalıdır. MB82 Anakartlar bu arızayı yapar.
Başka bir uydu alıcısı mi baglamaliyim yoksa tamire mi gitmeli

F Çevrimdışı

Fırat Ergun

Yeni Üye
20 Şub 2021
9
51
F Çevrimdışı

Fırat Ergun

Yeni Üye
20 Şub 2021
9
51
Yazılımı yüklediniz mi? Yüklendiyse tv yi uzaktan kumanda ile tv yi çalıştırıp tekrar kapatmayı deneyin. Tv tepki veriyor mu? Veriyorsa yazılımsal sorun bitmiştir geriye donanımsal arıza kalır.Size kurtarma yazılımı verildi. Bu yazılım donanıma ait bilgi içermez.
Yukleme yarım kaliyor kanatimce hızlı yanıp sönme bitiyor 2-3 dk sonra hiç ışık yanmiyor ekrana görüntü de gelmiyor tekrar teşekkür ederim Allaha emanet olun hakkınızı Helal edin sanırım ben beceremedim bir tamirciye gotüreyim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yukleme yarım kaliyor kanatimce hızlı yanıp sönme bitiyor 2-3 dk sonra hiç ışık yanmiyor ekrana görüntü de gelmiyor tekrar teşekkür ederim Allaha emanet olun hakkınızı Helal edin sanırım ben beceremedim bir tamirciye gotüreyim
Yok hiç tepki yok aynı Logo geliyor ve sonra aynı sorun devam ediyor

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Fırat Ergun

Yeni Üye
20 Şub 2021
9
51
Yazılımı yüklediniz mi? Yüklendiyse tv yi uzaktan kumanda ile tv yi çalıştırıp tekrar kapatmayı deneyin. Tv tepki veriyor mu? Veriyorsa yazılımsal sorun bitmiştir geriye donanımsal arıza kalır.Size kurtarma yazılımı verildi. Bu yazılım donanıma ait bilgi içermez.
benim tv full yazılım yuklesem elinizde varmı acaba

benim tv full yazılım yuklesem elinizde varmı acaba
40sc5600 SN:7529137 600536 PNL:23292883 VPZA:20271578

F Çevrimdışı

Fırat Ergun

Yeni Üye
20 Şub 2021
9
51
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

OK ile yüklenecek
Oncelikle teşekkür ederım ilk defa tepki aldım tvde ama kumandaya hala tepki yok yalnız yükledim ve ekran beyaz kırmızı yeşil mavi dönüyor başka birşey olmadı ne yapmam lazım

Oncelikle teşekkür ederım ilk defa tepki aldım tvde ama kumandaya hala tepki yok yalnız yükledim ve ekran beyaz kırmızı yeşil mavi dönüyor başka birşey olmadı ne yapmam lazım
Bu arada kirmizi ışık yükleme hariç tepki vermiyor ver yanmiyor

Buda ise yaramadı sanırım yine açılışta seg geliyor ekran aydınlanıyor ama hiç birşey çalışmıyor ışık yanmiyor kumandaya tepki de yok

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504

Buda ise yaramadı sanırım yine açılışta seg geliyor ekran aydınlanıyor ama hiç birşey çalışmıyor ışık yanmiyor kumandaya tepki de yok
Donanımsal arıza vardır.

D Çevrimdışı

dflomerr

Yeni Üye
8 Şub 2020
1
34
selamün aleyküm TEKNOwest TEKNOwest elimde vestel in yan ürünü olan LUXOR 32L500D 32'' uydu alıcılı led tv var yazılım yüklemesi sonucu menü yazıları görünmüyorum seg le aynı anakarta ama yazılım yükledim desteklemedi tv sağlam çalışıyor ama menüdeki yazılar yok yazılımını bulabilirmiyiz acaba
SN : 7335987 500984

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
selamün aleyküm TEKNOwest TEKNOwest elimde vestel in yan ürünü olan LUXOR 32L500D 32'' uydu alıcılı led tv var yazılım yüklemesi sonucu menü yazıları görünmüyorum seg le aynı anakarta ama yazılım yükledim desteklemedi tv sağlam çalışıyor ama menüdeki yazılar yok yazılımını bulabilirmiyiz acaba
SN : 7335987 500984
Yazılım link
OK tuşu ile yüklenecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri