Satılık Sıfır ve 2. El Homatics Box R 4K Plus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Beelink Box işini bıraktı ama bu tür mini-PC de çok iyiler hatta ciddi iyiler:ok
albanez albanez hocam geçen gün Beelink GTKing geldi AOSP Rom yükledim ,gönderdim hızlı seri güzel cihaz android 9 da kalmış güncelleme destek vermiyorlar AOSP ile biraz daha kullanışlı oldu dedim iyiki bunu almamışım destek vermemeleri kötü Box tarafında.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
O paradaki mini PC ler bence risk. Ya hiç almayıp android boxtan devam etmek lazım ya da iyisini almak. İyisinin şöyle avantajı var; box olarak kullanamazsan pc ye çevirirsin.
Mini PC olduğu için fazla yatırım yapmaya gelmez günlük ıvır zıvır işler için uygun olanı almalı diye düşünüyorum.

K Çevrimdışı

kizarzu1

Yeni Üye
26 Nis 2023
2
53
Sıfır olan Homatics satılmıştır. 2. El olan ve benim kullandığım ürün olan mevcut. Ürünler 4/32 dir.

Mi stick evin içerisinde kayboldu. 😀 ancak iki arkadaş talip. Bulduğumda öncelik sırasına göre soracağım.
Evet cihazı biz alıp kurduk, imkanım olsaydı diger homatics i bile alırmışım. Arkadaş ile tanıştığıma memnun oldum. Diğer alıcı adaylarına belirteyim 10 numara arkadaşa kefilim.
Her sey için teşekkürler tekrar görüşmek dileğiyle.

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,286
64
Evet cihazı biz alıp kurduk, imkanım olsaydı diger homatics i bile alırmışım. Arkadaş ile tanıştığıma memnun oldum. Diğer alıcı adaylarına belirteyim 10 numara arkadaşa kefilim.
Her sey için teşekkürler tekrar görüşmek dileğiyle.
Hayırlı olsun,güle güle kullanın ,mi'yi bana hediye et dedim "abi inan evin içinde kayboldu nereye koyduğumu hatırlamıyorum" dedi :kiskis <--- Virgülden sonrası tamamen şakadır :)

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,286
64
İki kişi almak istedi. Kumandayı buldum ama stick i bulamıyorum. 😀
(Tamam tamam inandım :kiskis ) Tvlerin arkalarını kontrol et ,takılı kalmış olabilir ,ufacık cihaz zaten,komşuda gördüm geçen gün,oğlu iptv diye almış bana "buna iptv diyorlar ama kablo var" dedi ,önce anlamadım sonra" neden" dedim ,görmüyor musun kablo ile takılı " dedi :haha1 ,Gerçektir ,şaka değildir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri