Şarjlı matkap tavsiyesi lazım.

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Makitalar iyi diye biliyorum fakat fiyat bilgim yok..
Yıllardır kullandığım Makita var 5 yıllık galiba hala canavar gibi bataryaları bile daha bozulmadı tabi hobi ve küçük işler için az kullanıldı alet ama kullanıldığı zamanda sunta falan değil kalıp tahtası, çam kereste, sac kaplama falan vidalandı. Bütçe sıkıntılıysa alternatif ürünlerde vardır elbet ama daha ucuz segmentte ürün bazında bakmak lazım belki kullandığını önerebilecek birileri çıkar.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bosch alın derim her ürünü çok kaliteli çok ta iyi ama bütçenizi aşıyor almışken bence iyi bişey alın makita da iyi.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
509
500 şarjlı matkap için orta bütçe ama o fiyata yok ya kaliteli yada dandik orta bütçe için olanı bana denk gelmedi zaten kaliteli markaların Ucuz ürünleri hep yan sanayi

Ben 250 TL ye aldım evde ufak tefek işler için iyi ama profesyonel işler için elinizde kalır

Butateknoloji Çevrimdışı

Butateknoloji 

Aktif Üye
23 Mar 2020
91
35
merhaba hocam matkap i nerde ve nasil kullanacaksiniz oncelikli bunlari bilmek lazim.kaliteli bi matkap icin 500 tl cok az bi miktar

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Çok kaliteli bir şey aramıyorum zaten. Basit ev kullanımı yani mobilya montaj ve demontaj, ufak ahşap ve sac delme işlemleri gibi yerlerde kullanacağım.

Hocam akü şart değilse prizden çalışan ürünlere bakın derim.
O fiyata alacağınız ürün tork ihtiyacınızı karşılamayabilir.
Veya motor gücü, akü gücü yeterli gelmeyebilir.

Bence prize takılan bir ürün alsanız o fiyata daha faydalı olur.
En azından tork derdiniz olmaz. (O fiyata alacağınız akülüye göre.)

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
bir çok üründe olduğu gibi bu ürün gruplarında da imitasyon merdiven altı üretimler olabiliyor.

made in dudullu olmayanlardan almaya çalışın.

zamanında pert arabaya piyasa fiyatını verdiğimden tecrübeliyim. artık gerekirse kavun gibi mabadını bile kokluyorum bi şey alırken

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Hocam tekzende ürünleri deneyerek görebilirsiniz açıkta satıştalar sarjlıları da kablolularıda deneyebilirsiniz bütçe sıkıntısı yoksa Stanley makita harika varsa diğer markalar aşağı yukarı aynı. Kendiniz tekzende deneyin bakın sonra internetten beğendiğinizi daha ucuza alabilirmisiniz diye kontrol edin.

K Çevrimdışı

KeremSaygın

Yeni Üye
20 Eki 2020
5
25
Hocam akü şart değilse prizden çalışan ürünlere bakın derim.
O fiyata alacağınız ürün tork ihtiyacınızı karşılamayabilir.
Veya motor gücü, akü gücü yeterli gelmeyebilir.

Bence prize takılan bir ürün alsanız o fiyata daha faydalı olur.
En azından tork derdiniz olmaz. (O fiyata alacağınız akülüye göre.)
Daha çok taşınabilir ve kullanımı kolay diye akülü arıyordum. Tavsiyeler için teşekkür ederim hocam.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bir çok üründe olduğu gibi bu ürün gruplarında da imitasyon merdiven altı üretimler olabiliyor.

made in dudullu olmayanlardan almaya çalışın.

zamanında pert arabaya piyasa fiyatını verdiğimden tecrübeliyim. artık gerekirse kavun gibi mabadını bile kokluyorum bi şey alırken
Ben de o yüzden böyle bir arayıştayım. 18v, 24v diye 12v ürün satıyorlar.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam tekzende ürünleri deneyerek görebilirsiniz açıkta satıştalar sarjlıları da kablolularıda deneyebilirsiniz bütçe sıkıntısı yoksa Stanley makita harika varsa diğer markalar aşağı yukarı aynı. Kendiniz tekzende deneyin bakın sonra internetten beğendiğinizi daha ucuza alabilirmisiniz diye kontrol edin.
Bulunduğum şehirde bilindik çoğu yapı-marketi gezdim ama virüs nedeniyle mi bilemem ama çoğu ürün raflardan kaldırılmış. Test edip almam o yüzden zor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri