Şarjlı Ampül Tavsiyesi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
15783796909674200802323534025138.jpg

Çok özenli çizmedim kusura bakma anlayabileceğin şekilde çizmeye çalıştım
Eyvallah ellerine sağlık.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Koro96 Koro96

konulari dogru forumlara aç :sopa

Gözümden kaçmış Sevgili ahmet tavsiyen için teşekkürler.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Uzaktan kumandasi var o ampullerin basiyosun sonuyo basiyosun yan8yo ama isik lumeni dusuk ufacik bir odayi bile bayagi los aydinlatiyor

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Next'in şarjlı ampulu bende de var ama, elektrikler varken gece olup lambaları kapatınca onlar yine de yanmaya devam ediyor sizde de durum böyle mi?
Hayır kesilince yanıyor direk yalnız sunu solemek isterim 10 liralik deil tanesi 50tl ye yakın 9w lik tır. Dugmeyi kapatınca deil sigortayı kapatınca deneyin
eger tepki vermiyorsa bozuk veya baska bir model özelliklidir sadece sarjlı olan modeldir bendeki akim kesildigini anladiginda sigorta atmasi elektrik gitmesi gibi
tepkisini veriyor.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hayır kesilince yanıyor direk yalnız sunu solemek isterim 10 liralik deil tanesi 50tl ye yakın 9w lik tır. Dugmeyi kapatınca deil sigortayı kapatınca deneyin
eger tepki vermiyorsa bozuk veya baska bir model özelliklidir sadece sarjlı olan modeldir bendeki akim kesildigini anladiginda sigorta atmasi elektrik gitmesi gibi
tepkisini veriyor.
Ah bu elektrik kesintileri.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
eger tepki vermiyorsa bozuk veya baska bir model özelliklidir sadece sarjlı olan modeldir bendeki akim kesildigini anladiginda sigorta atmasi elektrik gitmesi gibi tepkisini veriyor.
Aynen doğru,çalışma prensipleri "elektrik kesilmesi-kapanması"dır zaten,yazdıklarına katıldığımı belirtmek istedim :ok

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
tepkisini veriyor.
Sigortaları kapatıp bakmayı bende elbette denedim ve o yüzden yazdım buradakileri.
Sigortayı kapatınca tepki veriyor ve lamba yanıyor, fakat elektrikler varken lambayı yakınca normal olarak yanıyor anahtardan kapatınca bir kaç saniye sönüyor ve tekrar yanmaya başlıyor. Bende tanesini 25 liradan almıştım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sigortaları kapatıp bakmayı bende elbette denedim ve o yüzden yazdım buradakileri.
Sigortayı kapatınca tepki veriyor ve lamba yanıyor, fakat elektrikler varken lambayı yakınca normal olarak yanıyor anahtardan kapatınca bir kaç saniye sönüyor ve tekrar yanmaya başlıyor. Bende tanesini 25 liradan almıştım.
İşte zaten çalışma prensibini yazmıştım sevgili Necati_Simsek .
Anahtardan kapatınca da sana diyorki " aha necati abi,elektrikler kesildi haberin olsun, ama ben yanmaya devam ediyorum " :)
Yani "elektrik kesildi" anlıyor :ok

S Çevrimdışı

SSBMAN

Aktif Üye
16 Ocak 2020
55
44
Değerli arkadaşlar ,
Bu ürünlerden bende almayı düşündüm ama bilindik markalar pahalı. Diğerlerine de güvenemedim açıkçası. li-po , li-ion piller ucuzladı.Çin peynir ekmek gibi üretiyor. Bu piller doğru şarj edilmezse gayet güzel yanıyor. Ampuller sürekli şarjda... içinde ki devre nasıldır, şarjı kesiyor mu vs vs derken içim rahat etmedi vazgeçtim. Ben mesela no name yada fason cihazları gece yatarken şarjda bırakmam. Bu benim takıntım da olabilir ama dikkatli olmanızı öneririm.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt