Şarjlı Ampül Tavsiyesi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Selam forum ailesi malum kış zamanı elektrik kesintileri epeyce fazla benim yakınlarımda akülü led ampul gördüm elektrik kesildi ve ampul çalışmaya devam etti hoşuma gitti açıkçası tavsiye edermisiniz alıyım elektrikçi birine sordum abi salla gitsin dedi patlayıp duruyorlar 220 ye kim katlanırki cevabını aldım bide sizlerin görüşlerini alıyım ne dersiniz elektrik yakarmı çok bunlar led olduğu için yakmaz diye düşünüyorum sizlerin tavsiyesi nelerdir?

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
o Elektirikci 10 liralik lamba kullandıgı icin olabilir aslina bakarsan bu isin ilmi marka kaliteside olan philisp sin var fakat
yuksek meblagli birazcik nextstar markasini deneyin muazzam anlamda iş göruyor anlamıyorsunuz bile tv bozuldu sandim bi ara
cok hos bence ucuz deilde kalitelisi cok is göruyor.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
o Elektirikci 10 liralik lamba kullandıgı icin olabilir aslina bakarsan bu isin ilmi marka kaliteside olan philisp sin var fakat
yuksek meblagli birazcik nextstar markasini deneyin muazzam anlamda iş göruyor anlamıyorsunuz bile tv bozuldu sandim bi ara
yorumun için teşekkür ederim.

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
Next'in şarjlı ampulu bende de var ama, elektrikler varken gece olup lambaları kapatınca onlar yine de yanmaya devam ediyor sizde de durum böyle mi?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Next'in şarjlı ampulu bende de var ama, elektrikler varken gece olup lambaları kapatınca onlar yine de yanmaya devam ediyor sizde de durum böyle mi?
walla bilmiyorum abi ben bir yakınıma gittim elektrikler tak diye gitti bi baktım lambalar sönmedi amca bunlar kapanmadı dedim şarjlımı bunlar evet koray bunlar şarjlı dedi elektrik geldiği zaman şarjları doluyor.

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
walla bilmiyorum abi ben bir yakınıma gittim elektrikler tak diye gitti bi baktım lambalar sönmedi amca bunlar kapanmadı dedim şarjlımı bunlar evet koray bunlar şarjlı dedi elektrik geldiği zaman şarjları doluyor.
Ben 4 adet Next marka almıştım ama yukarıda bahsettiğim gibi olunca tekrar söktüm bir kenara koydum. Acaba benimkiler mi arızalıydı diyeceğim ama başka bir arkadaş da almıştı 4 adet, onun da aynı sorunu oldu.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Ben 4 adet Next marka almıştım ama yukarıda bahsettiğim gibi olunca tekrar söktüm bir kenara koydum. Acaba benimkiler mi arızalıydı diyeceğim ama başka bir arkadaş da almıştı 4 adet, onun da aynı sorunu oldu.
Abi model öğledir o zaman ama saçma yani anahtardan 220 yi kesince açık kalması

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Abi model öğledir o zaman ama saçma yani anahtardan 220 yi kesince açık
Valla bilmiyorum şimdi evin bir köşesinde bekliyor. :)
araştırmak lazım demekki detaylı

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Sarjlı ampul yerine 1 adet online ups

Sigorta kutusunda lambaların bağlı olduğu 10 a lik bir sigorta vardır genelde .bunun çıkısından güç kaynağını güç kaynağından tekrar sigorta ile evdeki bütün lambalar ups guc kaynagından beslenebilir

Benim evde sigorta kutusu fortmantonun dolabin içinde kaldıgı için ben öyle yaptım görüntü kirliliğide yok elektrik ler gittiğinde aydınlatma kesilmiyor

230tl gibi bir rakama mal oldu bana ama evin her yerinde ışıklar çalışıyor en azından

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Sarjlı ampul yerine 1 adet online ups

Sigorta kutusunda lambaların bağlı olduğu 10 a lik bir sigorta vardır genelde .bunun çıkısından güç kaynağını güç kaynağından tekrar sigorta ile evdeki bütün lambalar ups guc kaynagından beslenebilir

Benim evde sigorta kutusu fortmantonun dolabin içinde kaldıgı için ben öyle yaptım görüntü kirliliğide yok elektrik ler gittiğinde aydınlatma kesilmiyor

230tl gibi bir rakama mal oldu bana ama evin her yerinde ışıklar çalışıyor en azından
230 Tl eskidendi bence 1 kvalar çok pahalı şuan bağlantı şemasını yazarmısın biliyorsan.

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Çizerim çizmesinede evi yakarsın diye korkuyorum aslında çizileçek birşeyde yok ama..

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
15783796909674200802323534025138.jpg

Çok özenli çizmedim kusura bakma anlayabileceğin şekilde çizmeye çalıştım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt