samsung telefon tavsiyesi

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Bende samsung telefon bakıyorum . Burada hazır konu var diye birdaha acmadim kirlilik olmasin diye. Neden samsung denilirse hediye alacagim enazindan begenmeyip sonradan satarsa kolay satabilsin. Aradigim ozellik batarya uzun gitsin donma vs olmasin 2000 e kadar olabilir. Kendime olsa xiaomi alirdim :)

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Bende samsung telefon bakıyorum . Burada hazır konu var diye birdaha acmadim kirlilik olmasin diye. Neden samsung denilirse hediye alacagim enazindan begenmeyip sonradan satarsa kolay satabilsin. Aradigim ozellik batarya uzun gitsin donma vs olmasin 2000 e kadar olabilir. Kendime olsa xiaomi alirdim :)
12 ay garantili note 5

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Sota Sota kaptan sende s7 edge varmis hic yazmiyorsun :) zaten millet tv yazilimini alan gidiyor hic bakiyim sorusu olan var mi ben de yardimci olayım demiyor. Bari siz yapmayın da ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Sota Sota kaptan sende s7 edge varmis hic yazmiyorsun :) zaten millet tv yazilimini alan gidiyor hic bakiyim sorusu olan var mi ben de yardimci olayım demiyor. Bari siz yapmayın da ?
Iphone 2,3g modelleri kullandiktan sonra uzun yillardir Samsung kullanicisiyim.
Note ve S serileri tecrube etmis biri olarak sana nasil yardimci olabilirim :hihi

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Iphone 2,3g modelleri kullandiktan sonra uzun yillardir Samsung kullanicisiyim.
Note ve S serileri tecrube etmis biri olarak sana nasil yardimci olabilirim :hihi
Eyvallah? simdi s7 edgeden memnunmusun s8 alinir mi yada ayni fiyata note grubundan hangisini tavsiye edersin. Hediye alacagim için garantili duzgun birsey bakiyorum. Linkteki migros urunu nasil sence

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
2 yil olacak kullaniyorum yag gibi akiyor.
sarj haric tum ihtiyaçlarımı karsiliyor.
(cok sik kullanmam nedeniyle bana sarj dayanmiyor.)
edge telefon alacaksan kesinlikle spigen yada muadili kilif kullanma zorunlulugun var.
koselere alinan ilk darbe ya ekranin kirilir yada
led panel icten catlar.

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
2 yil olacak kullaniyorum yag gibi akiyor.
sarj haric tum ihtiyaçlarımı karsiliyor.
(cok sik kullanmam nedeniyle bana sarj dayanmiyor.)
edge telefon alacaksan kesinlikle spigen yada muadili kilif kullanma zorunlulugun var.
koselere alinan ilk darbe ya ekranin kirilir yada
led panel icten catlar.
Peki s8 de de ayni mi bu durum onda da kılıf gerekir mi bir de cok isinma oluyor mu s7de

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Peki s8 de de ayni mi bu durum onda da kılıf gerekir mi bir de cok isinma oluyor mu s7de
Isınma konusunda pek sıkayetım yok saatlerce abanırsa ısınma oluyor halıyle.

note 3 telefonumu 3 yıl kılıfsız kullandım cekmedıgı ıskence kalmadı. Defalarca yuksekten dusme, akvaryuma dusup komple ıslanmaya varıncaya kadar
tık demedı takı arka cebımde ıc ekranı kırılıncaya kadar.

2yıl olacak s7 edge kullanıyorum spıgen kılıfla beraber yuksekten bırkac defa yere dusurdum cok sukur sıkıntı yasamadım
gecenlerde elımden kaydırıp masanın kosesıne carptırdım telefonu ve olan oldu ıc ekranda tırnak ucu kadar murekkeplenme oldu.
bu baglı olarak cok ınce yatay cızgı olustu ekranda
kullanıma engel degıl. gıttıgı yere kadar kullanılıp sonra ekran degısımı yapacagım.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
konu başlığına pek uygun değil ama Xiaomi Mi8 Lite 128 gb'lık olanı öneririm bende almayı düşünüyorum yakında, özellik ve fiyat anlamında tatmin edici bence..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt