samsung telefon tavsiyesi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ben daha güncel bir telefon almanızı tavsiye ederim alacaklarınız arasında tercihiniz bu yönde olsun. Umut Barış Umut Barış ın attığı telefonu öneririm. bir inceleyin diğer telefonlardan bir tık daha öndedir. Telefonlar artık çabuk eskiyorlar. üretim tarihlerine de bakın. yeni çıkan telefonlardan almak avantaj olabilir .

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
j7 prime
her yil telefon degistirirken j7 den sonra 2. yil doldu eskimiyor kirilmiyor sarj sorunu yok 2 gun net gidiyor.ekran mukemmel.
tek sikinti pusula olmamasi navigasyon da biraz gecikme oluyor .o kadar da olsun artik...
hocam kırılmıyor biraz komik olmuş. Nasıl bir test yaptınız da kırılmadı :). her telefon kırılır. Samsung bu konuda öncülerden değil note 9 bile vaadedileni vermiyor bu konuda. ama telefon güzel telefon j7 kötü bir telefon değil tabiki ama o fiyata daha iyilerini alabilirsiniz.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
hocam kırılmıyor biraz komik olmuş. Nasıl bir test yaptınız da kırılmadı :). her telefon kırılır. Samsung bu konuda öncülerden değil note 9 bile vaadedileni vermiyor bu konuda. ama telefon güzel telefon j7 kötü bir telefon değil tabiki ama o fiyata daha iyilerini alabilirsiniz.
4 adt xperia tlfonu 1 yil gibi kisa surede pert edince insan gorillaglass 6 nin kiymetini anliyor...
ki bu zamana kadar her marka kullandim (xiaomi , one+ , meuzi haric) samsung hic bir skinti yasatmadi...
kırılma test ine gelince yaptigim is santiye isi toz toprak yuksekten dusme yani cok hor kullanilmakta..koruyucu kapak kilif ekran koruyucu hic kullanmadim...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

uzun lafın kısası elma olmasin da , gerisi bos .son cikan cihazlar gayet guzel ve verimli...
Xiaomi Mi A2 Lite

B Çevrimdışı

Bionhnml 

Yeni Üye
12 Eyl 2018
23
34
4 adt xperia tlfonu 1 yil gibi kisa surede pert edince insan gorillaglass 6 nin kiymetini anliyor...
ki bu zamana kadar her marka kullandim (xiaomi , one+ , meuzi haric) samsung hic bir skinti yasatmadi...
kırılma test ine gelince yaptigim is santiye isi toz toprak yuksekten dusme yani cok hor kullanilmakta..koruyucu kapak kilif ekran koruyucu hic kullanmadim...

uzun lafın kısası elma olmasin da , gerisi bos .son cikan cihazlar gayet guzel ve verimli...
Xiaomi Mi A2 Lite
M mesutank size ^rugged^ tabir edilen şantiye telefon larından lazım, cat- black view markalarını araştırmanızı tavsiye ederim. Kendim Blackview bv 9000 pro kullanıyorum, memnunum. Bv 9600pro diye güzel bir model i çıkmış

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
aldınız mı hocam telefon ?

almadım daha para yok şimdi alacağım ama

S.A arkadaşlar lg g3 telefonumda sorunum var konuşulmuyor kesilmeler olmaya başladı SON 20 GÜNDÜR

aynı hattı kullanıyorum neden kaynaklı olabilir aynı evde 20 gün öncesinde aradığım kişiler ile hiç kesilmeden karşı taraf yer değiştir demesine gerek kalmadan 30 dk 40 dk sürekli konuşuyordum

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
almadım daha para yok şimdi alacağım ama

S.A arkadaşlar lg g3 telefonumda sorunum var konuşulmuyor kesilmeler olmaya başladı SON 20 GÜNDÜR

aynı hattı kullanıyorum neden kaynaklı olabilir aynı evde 20 gün öncesinde aradığım kişiler ile hiç kesilmeden karşı taraf yer değiştir demesine gerek kalmadan 30 dk 40 dk sürekli konuşuyordum

Cihaz darbe aldıysa anteninde vs sorun oluşmuş olabilir.
Şimdilerde cihazların arka kapaklarını dış kasalarını anten niyetine kullandıkları oluyor.
Cihazı sıfırlamayı deneyin derim.
Eliniz yatkınsa ve bir tornavidanız varsa içini temizleyin derim, belki temas sorunu vardır.
Operatör firmanız ile görüşün derim, baz istasyonları belli bir dakikadan sonra çağrıyı birden kesebiliyor.

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
Cihaz darbe aldıysa anteninde vs sorun oluşmuş olabilir.
Şimdilerde cihazların arka kapaklarını dış kasalarını anten niyetine kullandıkları oluyor.
Cihazı sıfırlamayı deneyin derim.
Eliniz yatkınsa ve bir tornavidanız varsa içini temizleyin derim, belki temas sorunu vardır.
Operatör firmanız ile görüşün derim, baz istasyonları belli bir dakikadan sonra çağrıyı birden kesebiliyor.

s.a hocam aşağıdaki ayarı yaptığımda telefon full çekiyor sorun olmuyor ama o zaman internet kullanılmıyor 4,5g ve 3g internet ayarlarsam konuşulmuyor kesik kesik anlamıyor karşı taraf sürekli oda değiştirmem gerekiyor

ayarlar - mobil şebekeler - ağ modu - yalnızca gsm yapınca düzeliyor çekim gücü

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
s.a hocam aşağıdaki ayarı yaptığımda telefon full çekiyor sorun olmuyor ama o zaman internet kullanılmıyor 4,5g ve 3g internet ayarlarsam konuşulmuyor kesik kesik anlamıyor karşı taraf sürekli oda değiştirmem gerekiyor

ayarlar - mobil şebekeler - ağ modu - yalnızca gsm yapınca düzeliyor çekim gücü

O zaman bölgenizde 3G ve 4.5G bantları zor çekiyor olabilir.
Baz istasyonlarından kaynaklı bir sorun yaşanıyor olabilir.
Farklı bir bölgede 3G veya 4.5G ile bağlanmayı denediniz mi?
Aynı sorunu yaşatıyorsa, sorun cihazınızdan kaynaklanıyor olabilir.
Cihazı son zamanlarda herhangi bir şekilde düşürdünüz mü?

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
O zaman bölgenizde 3G ve 4.5G bantları zor çekiyor olabilir.
Baz istasyonlarından kaynaklı bir sorun yaşanıyor olabilir.
Farklı bir bölgede 3G veya 4.5G ile bağlanmayı denediniz mi?
Aynı sorunu yaşatıyorsa, sorun cihazınızdan kaynaklanıyor olabilir.
Cihazı son zamanlarda herhangi bir şekilde düşürdünüz mü?

düşürmedim cihazı

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Hocam konuya bir msj attım devamını getiremedim kbmayın. attığınız samsung telefonlardan samsung j7 prime olan bence daha iyi . Ama benim fikrim arkadaşlarında önerdiği gibi bir xiaomi telefonlara da bakın derim. Bu arada bir telefonda önceliğiniz nedir onuda yazar mısınız?
J7 Prime ile işlemcisi hemen hemen aynı bataryası ve kamerası daha iyi olan telefon umut barışında önerdiği gibi Xiaomi mi a2 Lite.
Ben 1500 tlden fazla vermek istemiyorum derseniz eğer ben 1 senedir xiaomi mi a1 kullanıyorum. Her konuda memnunum kamera işlemci batarya 1300 1400 lira bandında şuan gözünüz kapalı bu telefonuda alabilirsiniz. Farklı markalardan önermek gerekirse huawei p smart a bakabilirsiniz lakin Xiaomi mi a1 bir tık daha iyi bir cihazdır ondan. Bunların haricinde Xiaomi Redmi 5 plus da gözünüz kapalı alacağınız uzun ömürlü güzel telefonlardan birtanesi.

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Imei kayit 500lira olmus xiaomi ler de pahali olacak artik almak isteyen acele etsin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt