Samsung, ön sipariş ürünlerini teslim etmedi. (Geç etti)

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Güncel bilgi;

Saat şimdi elime ulaştı. Kordonu da yeni kargoladılar, muhtemelen iki güne o da gelir. Ek olarak arayıp kupon tanımlayacaklarını söylediler. Bu kuponla da 500 küsür liraya sattıkları 25w şarj aletini sipariş geçecekmişim ücretsiz olarak.

Gecikmeden dolayı kızsam da en azından telafisi geçerli sayılabilir.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Güncel bilgi;

Saat şimdi elime ulaştı. Kordonu da yeni kargoladılar, muhtemelen iki güne o da gelir. Ek olarak arayıp kupon tanımlayacaklarını söylediler. Bu kuponla da 500 küsür liraya sattıkları 25w şarj aletini sipariş geçecekmişim ücretsiz olarak.

Gecikmeden dolayı kızsam da en azından telafisi geçerli sayılabilir.
Bari saat ile kordonu beraber gönderselerdi.
Bu nasıl bir organizasyonsuzluktur? :deli1

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
20230820_124421.jpg

Kordon da geldi ve hem çok rahat, hem çok şık oldu hem de çok kaliteli. Ama hediye olmasa 1000₺ verir miydim bilmiyorum. Bu kadar kaliteli bulabilirsem 500₺'ye kadar düşünebilirdim herhalde.

Kordon yurtiçi kargo ile geldi ve tabi Antalya'da bu firma çok yavaş olduğundan geç geldi. Tahminimce saat ile kordon farklı yerlerden gönderildi.

Şarj aleti hediyesini de sms ile kupon olarak yollayacaklarmış.

Bir garip, sorunlu alışveriş deneyimim neredeyse bitti. Saat de kordon da güzel olduğu için ve şarj aleti de faydalı bir hediye olduğu için ben DRK Aksesuar'dan razıyım 😂

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
20230820_124421.jpg

Kordon da geldi ve hem çok rahat, hem çok şık oldu hem de çok kaliteli. Ama hediye olmasa 1000₺ verir miydim bilmiyorum. Bu kadar kaliteli bulabilirsem 500₺'ye kadar düşünebilirdim herhalde.

Kordon yurtiçi kargo ile geldi ve tabi Antalya'da bu firma çok yavaş olduğundan geç geldi. Tahminimce saat ile kordon farklı yerlerden gönderildi.

Bir garip, sorunlu alışveriş deneyimim neredeyse bitti. Saat de kordon da güzel olduğu için ve şarj aleti de faydalı bir hediye olduğu için ben DRK Aksesuar'dan razıyım 😂
Hayırlı olsun güle güle kullan saat kaç diye baktıkça ah Samsung dersin :kiskis

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,346
39
20230820_124421.jpg

Saat çok güzelmiş Ömer, güle güle kullan. Uyurken de takmanı tavsiye ederim, böylece istirahat nabzını daha doğru ölçecektir, kalp sağlığının takibi için de iyi olur.

EKG, tansiyon ölçümü, klavye gibi şeyler yazılımsal problemler olduğu için buradaki distribütörünün yapabileceği çok fazla bir şey yok. Ekran camı safir değil mi ? Safirse ekran koruyucu takmaya gerek yok.

Cuma akşamı bizim burada yol çalışması varmış ve yolun bir kısmını trafiğe kapatmışlar. Yaklaşık 40 dk sıkışık trafikte mahsur kaldım. Bu sürede saatim tam 4 kez uyarı verdi; 3 defa anormal kalp atış hızı uyarısı aldım, oturduğum yerde nabzım 108'lere çıkmış. 1 defa da yüksek stres uyarısı aldım. Bu cihazlar artık oyuncak olmaktan çıktı, bildiğiniz sağlık koçu oldular 🙂

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Saat çok güzelmiş Ömer, güle güle kullan. Uyurken de takmanı tavsiye ederim, böylece istirahat nabzını daha doğru ölçecektir, kalp sağlığının takibi için de iyi olur.

EKG, tansiyon ölçümü, klavye gibi şeyler yazılımsal problemler olduğu için buradaki distribütörünün yapabileceği çok fazla bir şey yok. Ekran camı safir değil mi ? Safirse ekran koruyucu takmaya gerek yok.

Cuma akşamı bizim burada yol çalışması varmış ve yolun bir kısmını trafiğe kapatmışlar. Yaklaşık 40 dk sıkışık trafikte mahsur kaldım. Bu sürede saatim tam 4 kez uyarı verdi; 3 defa anormal kalp atış hızı uyarısı aldım, oturduğum yerde nabzım 108'lere çıkmış. 1 defa da yüksek stres uyarısı aldım. Bu cihazlar artık oyuncak olmaktan çıktı, bildiğiniz sağlık koçu oldular 🙂
Teşekkür ederim

Ekran camı safir, diğer yazılımsal sorunları da halletmişler. Hatta biraz fazla halletmişler, kandırıp enparayı kuruyor nfc ile ödeme yapıyorduk. Artık yapamıyoruz. Malum samsung pay ve google pay Türkiye'de yok. Google pay bende var ama saate kurunca algılıyor Türkiye'de yaşadığımı. Telefonda algılamıyor ne hikmetse :)

Kalp atış uyarısı Watch 5 ve öncesinde yoktu. Bunda hiç bir uyarı almadım ama 2 haftadır zaten kalbim saat gibi çalışıyor sorunsuz. Doktor randevusu alıp ilaçları azaltıcam bu aralar. Eğer tespit edip uyarıyorsa mükemmel birşey.

Ek olarak eğer uyardıysa bir holter takibi istemek lazım. Ani ölümlerin başlıca sebebiymiş bu afib rahatsızlığı. Yüksek stres de düzeliyor tedavi süresince bu arada. Saat benim hep yüksek stres gösterirdi önemsemezdim, şu an eskisi de yenisi de hep düşük stres gösteriyor.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881

Geçmiş olsun. Ömer Çolak Ömer Çolak üstadın söylediği gibi bir kontrole gitmekte fayda var.

Geri
Üst Alt