Samsung mu? Arcelik mi? Sizce

B Çevrimdışı

buraxx06

Yeni Üye
12 Nis 2018
15
34
albanez albanez Adem Helvacı Ado abi yetkili servise ve ben urfadayim d.bakirda bir y.satici ile gorustum 9xxx yani ultra hd + diye gecen tum modellerin panel VA ve gercek ekran yenile hizi 100 hertz yani bu modeller
Arcelik
A49 L 9785 5s ultima +
A49 L 9783 5s ultima +
Grundig
49 vlx 9650 sp
49 vlx 9750 sp
Miami 49 clx 9675 sp
Miami 49 vlx 9775 sp bu modeller abim benim
Ben de a55 l 9785 alacağım ınsallah. Benimki de va paneldir o zaman :)

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
Benim bu 9785 i bulup da incelemem v.s çok uzun iş yaw!! herifler daha malın ne zaman gelecğeini de bilmiyorlar tma ne olduğunu da
bilmiyorlar!
Adamlar ÇamaşırMak.Buzdolabı filan satmaya bakıyorlar,TV ile zerre kadar ilgilenmiyorlar:hayir
Bilgi de zaten haliyle yok!
Özellikle Beko Grubu tam böyle!
Vestel bir tık daha iyi ama TV işinde onlar da hikaye,dün mağazaya gittim,en baba yer de bu mağaza Antalya ölçeğinde
tın-tın valla adamlar,DEMO zaten tam bir rezalet!

T Çevrimdışı

tati_splendid

Yeni Üye
15 Nis 2018
29
39
Benim bu 9785 i bulup da incelemem v.s çok uzun iş yaw!! herifler daha malın ne zaman gelecğeini de bilmiyorlar tma ne olduğunu da
bilmiyorlar!
Adamlar ÇamaşırMak.Buzdolabı filan satmaya bakıyorlar,TV ile zerre kadar ilgilenmiyorlar:hayir
Bilgi de zaten haliyle yok!
Özellikle Beko Grubu tam böyle!
Vestel bir tık daha iyi ama TV işinde onlar da hikaye,dün mağazaya gittim,en baba yer de bu mağaza Antalya ölçeğinde
tın-tın valla adamlar,DEMO zaten tam bir rezalet!
Tahmin ettim abi boyle olacagini emin ol saglik olsun me yapalim bizbislerbmalesef boyle yuruyor iste bende de buna benzer olay olmustu ya adama inc diyorum ka cm diyor bana ben inc bilmem diyor

Geri
Üst Alt