Samsung HW K-450 Soundbar Sıvı Teması

K Çevrimdışı

Kogan

Aktif Üye
16 Ara 2019
73
32
Arkadaşlar yeniden merhaba. Boardu Samsung servis sağ olsun hızlı bir şekilde temin etti. Sorduğum sorularda vs de baya yardımcı oldular. Montajını gerçekleştirdim hiçbir sorun çıkartmadan çalıştı. Sadece bir soket oturmadığı için subwoofer bağlayamamıştım onu da kontrol ederken buldum ve şu an için sıkıntıyı 280₺ fiyatla çözmüş oldum. Bu arada Samsung’un müşteri hizmetleri ve servisinden cidden memnun kaldım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Arkadaşlar yeniden merhaba. Boardu Samsung servis sağ olsun hızlı bir şekilde temin etti. Sorduğum sorularda vs de baya yardımcı oldular. Montajını gerçekleştirdim hiçbir sorun çıkartmadan çalıştı. Sadece bir soket oturmadığı için subwoofer bağlayamamıştım onu da kontrol ederken buldum ve şu an için sıkıntıyı 280₺ fiyatla çözmüş oldum. Bu arada Samsung’un müşteri hizmetleri ve servisinden cidden memnun kaldım.
Servisin dışarıya kart satması iyiymiş. Tanıdık mıydı?
İşçilik bedeli olsa kaç TL'ye gelirdi acaba? :hihi

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Sorununuzun çözülmesine sevindim. Şartlara göre uygun fiyata halletmişsiniz :ok Yedek parça satmaz her servis ya Samsung un tamir politikası iyiymiş ya da sizin konuştuğumuz servis çok iyiymiş.

K Çevrimdışı

Kogan

Aktif Üye
16 Ara 2019
73
32
Açık konuşmak gerekirse servisten cidden memnun kaldım. Sürekli yineliyorum ama parça satışını geçtim ilgilenip yardımcı da oldular. Samsung servis değişmezse sonraki ürünlerimde de tercih ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt