Samsung a10s marka telefonum kapandi acilmiyor

M Çevrimdışı

merve25

Yeni Üye
7 Kas 2021
15
Ailem ile büfe işletmeciliği yapıyoruz. Sigaraların saticilarinin kullanabileceği uygulamaları oluyor. Ben ondan Samsung A10s marka telefon kazandım. Telefonu 1.5 yıl kullandım. Telefon birgün sarji %25 iken kapandı ve serviste gönderdim. Şarj soketi degisimi ve batarya degisimi oldu. Geldiği hafta yine aynı sorun oldu telefon sarji azaldı ve kapandı. Bu sorunu 3 kez yaşadım. Servise son 2 gonderdigmde bir şey yok bize geldiğinde açılıyor bir problem yok diyorlar. Ben kesinlikle telefonu acami yorum. Servise gonderdikten sonra açılmış geliyor bir hafta sonra yine aynı problem. Şimdi yine kapandı ve ben acamiyorum. Degisim talep ediyorum sorun yok diyorlar. Tüketici hakem heyetine elimde sadece sitenin hediyesidir yazdığı için şikayette bulunamiyorum. Garanti bitince elimde kalmis olacak.Ne yapmam gerekiyor. Yardimci olursaniz cok sevinirim

Çözüm
Telefon hediye demedin mi faturası yok muhatabın samsung türkiye THH uzun sürüyor olumsuz bir kara karşı
garantisi varken yinede farklı servise gönder telefonu arka planda thh süreci devam etsin bir zararı yok
Evet hediye zaten orada kastedilen alınan yer ise ben de o bilgi yok diye soruyorum. Telefonu göndermek sorun değil ,gidiyor sonra geliyor açılmış bir sekılde biraz kullanıyorum sonra yıne aynı şey. THH'ne gönderdim diyelim sonuç çıktığında çalışıyor olup sonradan yine bozulursa ne olacak

Tüm durumları için verirken videoya alın .
bu servis ile sorun yaşamış iseniz , bu ürüne bakan başka servise olabilir .
iki tane servis varmış. Biri İstanbul diğeri Ankara. Açılmadığını bu son kapanmada videoya çektim. Ben...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri