Samsung 55JU7500 Led Bar nasıl Değiştirilir (Ödüllü Soru İçerir)

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Hocam keşeke çekilişle versydiniz, sizin için videoyu izlerim ama konu ile ilğili bilği sahibi olmadıgım için 50 tl gitti :ara

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam keşeke çekilişle versydiniz, sizin için videoyu izlerim ama konu ile ilğili bilği sahibi olmadıgım için 50 tl gitti :ara
Bilgiye gerek yok aslında. Dikkatli seyreden, iyi bir görsel hafızaya sahip olan bulabilir.

kasıtlı yapılmış bir şey değil söyleyeyim, ben de sonradan farkettiğim için spontane gelişti bakayım kimlerin dikkatini çekecek diye bilerek sordum :ok

NOT: Siz böyle yazınca dikkatimi çekti. Video izlensin diye yapılacak ayak oyunlarından değil bu. Hiç işim olmaz öyle işler ile az çok tanımışsınızdır beni :ok

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Bilgiye gerek yok aslında. Dikkatli seyreden, iyi bir görsel hafızaya sahip olan bulabilir.

kasıtlı yapılmış bir şey değil söyleyeyim, ben de sonradan farkettiğim için spontane gelişti bakayım kimlerin dikkatini çekecek diye bilerek sordum :ok

NOT: Siz böyle yazınca dikkatimi çekti. Video izlensin diye yapılacak ayak oyunlarından değil bu. Hiç işim olmaz öyle işler ile az çok tanımışsınızdır beni :ok
biliyorum hacam ,sizin otarz şeylere ihtiyacınız yok, ama çekiliş kısmını bir düşünün bence :sirit

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Screenshot_20200514-1825372.png
Screenshot_20200514-1826452.png

Speakerbox nerede ?

Son düzenleme:
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Özgür hemen iban paylaş kardeşim :kiskis

TV nin hoparlörleri takmamışım :kop

Eskiden soketini takmayı unuturdum, Şimdi komple hoparlör takmayı unutmuşum :kop

İban konusunda ciddiyim :ok
Abi hani o 11 yaşındaki elektronik meraklısı kardeşimizden bahsetmişsin ya videonun başında ona yollar mısın bayram harçlığı olsun Adem ve Özgür abisinden ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri