Samsung 55JU7500 Led Bar nasıl Değiştirilir (Ödüllü Soru İçerir)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi hani o 11 yaşındaki elektronik meraklısı kardeşimizden bahsetmişsin ya videonun başında ona yollar mısın bayram harçlığı olsun Adem ve Özgür abisinden ?
Yahu bu nasıl bir yüce gönüllülük böyle. ?
Hemen bu mesajın linki kopyalayarak babasına gönderiyorum. Kendisi ile önümüzdeki hafta görüşeceğiz. Geldiğinde seve seve babasına teslim edeceğim emaneti :ok

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Özgür hemen iban paylaş kardeşim :kiskis

TV nin hoparlörleri takmamışım :kop

Eskiden soketini takmayı unuturdum, Şimdi komple hoparlör takmayı unutmuşum :kop

İban konusunda ciddiyim :ok

images-4568e011e2e7494f8.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Özgür, İyilik hakikaten bulaşıcı. Babasına linki yolladım, arkasından hemen aradım bir yanlış anlaşılma olmasın diye. Mevzu para değil elbette ancak bu minik jest kaynaklı olduğunu düşünüyorum ki sesinin tonunun güzelliğini ben aldım açıkçası :)

İyilik hareketine katkı sunan herkese selam olsun :ok

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Videoyu yeni izledim apölye diyecektim mesajları okuyunca yazılmış tebrik ederim :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Timur a da gelecekteki mesleği için şimdiden başarılar dilerim

Son düzenleme:
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Videoyu yeni izledim apölye diyecektim mesajları okuyunca yazılmış tebrik ederim :)

Umarım Timur bugünleri hatırlar ve iyi bir elektronik ya da mekatronik mühendisi olur, Yolu açık olsun ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Umarım Timur bugünleri hatırlar ve iyi bir elektronik ya da mekatronik mühendisi olur, Yolu açık olsun ?
Rabbim memleketine, ailesine, sevdiklerine hayırlı evlat eylesin. Canavar gibi bir vatan evladı olsun, gönlümüz bu meslekleri istese de onun severek yapacağı meslek ne ise o olsun inşallah ?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Rabbim memleketine, ailesine, sevdiklerine hayırlı evlat eylesin. Canavar gibi bir vatan evladı olsun, gönlümüz bu meslekleri istese de onun severek yapacağı meslek ne ise o olsun inşallah ?
Mekatronik mühendisliği geleceğin en önemli mesleklerinden biri oğlum eğer isterse ben çok istiyorum tabii hepsi için hayırlısı neyse o olsun ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt