Sakal Traş Makinesi Tavsiyesi

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Herkese selam. Babalar günü indirimlerinde bütçeyi fazla aşmayan kaliteli sakalı komple kesen şekil verebilen makine tavsiyesi istiyorum. Fiyatı 200 lirayı geçmesin. Büyük ihtimal 250 liralık ürünler 200 liraya iner

roadronners Çevrimdışı

roadronners

Aktif Üye
9 Ara 2018
95
37
İyi günler 17 yıldan beri braun kullanmaktayım ürünleri güzel dayanıklı. Öncelikle ıslak/kuru modellerimi hangisini kullanmak istiyorsunuz (braun da o fiyatlara istediğiniz özellikleri bulmak zor ) başka markalara bakabilirsiniz ( tek marka kullandığım icin digerleri icin yorum yapamıyorum )

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
İyi günler 17 yıldan beri braun kullanmaktayım ürünleri güzel dayanıklı. Öncelikle ıslak/kuru modellerimi hangisini kullanmak istiyorsunuz (braun da o fiyatlara istediğiniz özellikleri bulmak zor ) başka markalara bakabilirsiniz ( tek marka kullandığım icin digerleri icin yorum yapamıyorum )
Philips buldum bir tane ama önerilere açığım

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

Konu açmadan önce forumda arama yapmakta fayda var...

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21

Konu açmadan önce forumda arama yapmakta fayda var...
O cihaz boyumu aşar o yüzden yeni konu açtım ?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Sen haklısın pardon...
Bunun haklılıkla haksızlıkla alakası yok. Yeni konu açmanın ne zararı var. Eğer hatalıysam haksızsam forumun temel konusu Vestel tvlere ful yazılım konusu hiç baştan inmiyo ama bazı arkadaşlarımız yeni konu açıyolar ful yazılım istemek için onu ne yapacaz? Milletş yargılamaya gerek yok konu açmanın zararıda yok

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bunun haklılıkla haksızlıkla alakası yok. Yeni konu açmanın ne zararı var. Eğer hatalıysam haksızsam forumun temel konusu Vestel tvlere ful yazılım konusu hiç baştan inmiyo ama bazı arkadaşlarımız yeni konu açıyolar ful yazılım istemek için onu ne yapacaz? Milletş yargılamaya gerek yok konu açmanın zararıda yok
Sen tamamen haklısın...

M Çevrimdışı

mogola

Yeni Üye
21 Eki 2018
19
36
sakal trasinda uzman Panasonic dir 14000 devirli makine al alti kurtarmaz liner motor sinek kaydı traş yapar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri