• (Ehtiyar.Alocum,Emmi,Dede), trkkrsy , tkartal Doğum gününüz kutlu olsun. İyi ki Varsınız...

Sakal Traş Makinesi Tavsiyesi

muratala53

Silver Üye
3 Şub 2019
1,115
113
17
Herkese selam. Babalar günü indirimlerinde bütçeyi fazla aşmayan kaliteli sakalı komple kesen şekil verebilen makine tavsiyesi istiyorum. Fiyatı 200 lirayı geçmesin. Büyük ihtimal 250 liralık ürünler 200 liraya iner

roadronners

Bronz Üye
9 Ara 2018
76
18
33
İyi günler 17 yıldan beri braun kullanmaktayım ürünleri güzel dayanıklı. Öncelikle ıslak/kuru modellerimi hangisini kullanmak istiyorsunuz (braun da o fiyatlara istediğiniz özellikleri bulmak zor ) başka markalara bakabilirsiniz ( tek marka kullandığım icin digerleri icin yorum yapamıyorum )

muratala53

Silver Üye
3 Şub 2019
1,115
113
17
İyi günler 17 yıldan beri braun kullanmaktayım ürünleri güzel dayanıklı. Öncelikle ıslak/kuru modellerimi hangisini kullanmak istiyorsunuz (braun da o fiyatlara istediğiniz özellikleri bulmak zor ) başka markalara bakabilirsiniz ( tek marka kullandığım icin digerleri icin yorum yapamıyorum )
Philips buldum bir tane ama önerilere açığım

Domestos

Silver Üye
3 Tem 2018
785
93
46

Konu açmadan önce forumda arama yapmakta fayda var...

muratala53

Silver Üye
3 Şub 2019
1,115
113
17

Konu açmadan önce forumda arama yapmakta fayda var...
O cihaz boyumu aşar o yüzden yeni konu açtım 😉

muratala53

Silver Üye
3 Şub 2019
1,115
113
17
Sen haklısın pardon...
Bunun haklılıkla haksızlıkla alakası yok. Yeni konu açmanın ne zararı var. Eğer hatalıysam haksızsam forumun temel konusu Vestel tvlere ful yazılım konusu hiç baştan inmiyo ama bazı arkadaşlarımız yeni konu açıyolar ful yazılım istemek için onu ne yapacaz? Milletş yargılamaya gerek yok konu açmanın zararıda yok

Domestos

Silver Üye
3 Tem 2018
785
93
46
Bunun haklılıkla haksızlıkla alakası yok. Yeni konu açmanın ne zararı var. Eğer hatalıysam haksızsam forumun temel konusu Vestel tvlere ful yazılım konusu hiç baştan inmiyo ama bazı arkadaşlarımız yeni konu açıyolar ful yazılım istemek için onu ne yapacaz? Milletş yargılamaya gerek yok konu açmanın zararıda yok
Sen tamamen haklısın...

mogola

Aktif Üye
21 Eki 2018
21
3
31
sakal trasinda uzman Panasonic dir 14000 devirli makine al alti kurtarmaz liner motor sinek kaydı traş yapar

Üst Alt