Ruhitan Hocam, Eğitimi Kimlere Emanet Ettiniz?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
45
Hocam görevden alınsın da, Memuriyet devam edecek sanırım.
Yaşına bakınca bu 657 diye düşünüyorum. 657 den dahi atılmasını gerektirecek bir durum bu, neden halen memuriyeti devam etsin ki?
Aynen öyle oldu. Boşa sinir yapmışım.........

eketen Çevrimdışı

eketen 

Süper Üye
26 Haz 2020
1,235
Aynen öyle oldu. Boşa sinir yapmışım.........

İşte şimdi bunun maaşı bizim vergilerimizle ödenmiyor mu. Kime sorulmuş da yediği haltlardan sonra bizim paramızla devlet koltuğunda bırakılmış. Atın gitsin, hamallık mı yapıyor, inşaatta mı çalışıyor ne yaparsa yapsın. Döne döne artistlik yaparak çocuk dövmek neymiş görsün. Buna mı kalmış devlet memurluğu. Nasıl bir döneme denk gittik arkadaş. Nerede garabet işler hepsi bizi buluyor.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,305
Bu adama değil çocukların eğitimini emanet etmek hamallık bile yaptırmazdım. Yapılanların örnek teşkil etmesi için verilen cezalar önemlidir. Caydırıcılığı olmayan hiçbir karar yeni yapılacakların önüne geçemez!

eketen Çevrimdışı

eketen 

Süper Üye
26 Haz 2020
1,235
Bu adama değil çocukların eğitimini emanet etmek hamallık bile yaptırmazdım. Yapılanların örnek teşkil etmesi için verilen cezalar önemlidir. Caydırıcılığı olmayan hiçbir karar yeni yapılacakların önüne geçemez!

Aynen. Bu, sırtını sıvazlayıp, aferin aslanım devam et demektir. Her şeyi geç önce hapse girmesi lazım bunun. Önceden de vukuatları varmış. Orada da kendinden güçsüz gördüğüne aynı haltı yapacak.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,267
62

Kim bilir kimden torpilli,yoksa işten atılması lazımdı.Verilen ceza caydırıcı olmalı,yoksa hiç bir işe yaramaz.

Geri
Üst Alt