RS232 ile yazılım yükleme işlemi

H Çevrimdışı

hakkiyere

Yeni Üye
31 Mar 2023
14
26
Ben de bunu bulmustum. Yine de emeğiniz için çok teşekkür ederim. Loader'i kendim bir kaynağa bakmadan kullandım. Herhalde eksik yapıyorum diye ama her şey aynı :bilmiyom:clap2
Montage, marka mi program mi, işlemci mi? Çünkü başka program ile bin dosyasıni flaşlamayi deneyeceğim ama orjinali olmadıysa diğerleri hiç olmaz gibi geliyor. En sonunda işlemcisine bakıp buraya yazacağım. Buna uygun varsa başka yazılım atma programı ile bakalım.

Tek aklıma takılan genellikle cihazlara yazılım atarken flash tuşuna bastığımizda kumandadan bir tuşa basılı mı tutacağız, fişe sonra mı takacağız? Bu flaslamayi başlarken yapmam gereken bir adım var mı acaba?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ben de bunu bulmustum. Yine de emeğiniz için çok teşekkür ederim. Loader'i kendim bir kaynağa bakmadan kullandım. Herhalde eksik yapıyorum diye ama her şey aynı :bilmiyom:clap2
Montage, marka mi program mi, işlemci mi? Çünkü başka program ile bin dosyasıni flaşlamayi deneyeceğim ama orjinali olmadıysa diğerleri hiç olmaz gibi geliyor. En sonunda işlemcisine bakıp buraya yazacağım. Buna uygun varsa başka yazılım atma programı ile bakalım.

Tek aklıma takılan genellikle cihazlara yazılım atarken flash tuşuna bastığımizda kumandadan bir tuşa basılı mı tutacağız, fişe sonra mı takacağız? Bu flaslamayi başlarken yapmam gereken bir adım var mı acaba?
Senin bir şeyleri yapıp mutlu olman benim de mutlu olmam demektir,hele işin ucunda varsam daha da mutlu olurum :) cihaza yazılım atarken adaptörü çıkart (ben açma-kapalı priz kullanıyorum),fotolardaki dediklerimi yapınca adaptörü tak.Adaptör çıkık olacak ilk başlarken unutma :ok Ayrıca yazılım 2mb lik ,farklı yazıım atılır mı ,atılır ama çok şey bekleme ,ben mesela korax cihaza sungate attım süper ,free iptv si var,işime yarıyor doğrusu :) tabii sendeki cihza olmaz o yazılım,ama elinde loader olduktan sonra her türlü yazılımı denersin ,cihazı sök,plakette yazan modele göre yazılım arat googlede, istediğin kadar deneme yapabilirsin,hatta bizim forumda yaptıklarını fotolu anlatabilirsin :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
cihaza yazılım atarken adaptörü çıkart (ben açma-kapalı priz kullanıyorum),fotolardaki dediklerimi yapınca adaptörü tak.Adaptör çıkık olacak ilk başlarken unutma :ok
H hakkiyere böyle :ok

WhatsApp-Image-2023-05-28-at-02.59.58.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri