Robot süpürge tavsiyesi

O Çevrimdışı

ozgurguclu 

Yeni Üye
8 Ocak 2020
49
35
Yedek parçası bol bulunan bir model seç.
Parça ararsın sağda solda.
Dönerek mob yapanları bilmem ama düz mob olanları bir işe yaramıyor çok denedim ıslatıp geçiyor.
Gerçek paspas yerini tutamaz.
Silikon fırçası olan modelleri tavsiye ederim sonra fırça temizliği için uğraşırsın çok iç acıcı bir iş değil.
Ön fırça mı yoksa ana fırçadan mı bahsettiniz.
Mop konusu aynen düz sabit olanlar dediğiniz gibi arkaya bi ıslak mendil takıp sürmek gibi bişey. Dönenler ve vuruş yapanlar var. Bu son yorumlarda konuştuğumuz model vuruş yapıyor yukarıdan aşağıya doğru.

U Çevrimdışı

urzais

Yeni Üye
15 Mar 2021
30
51
Ön fırça mı yoksa ana fırçadan mı bahsettiniz.
Mop konusu aynen düz sabit olanlar dediğiniz gibi arkaya bi ıslak mendil takıp sürmek gibi bişey. Dönenler ve vuruş yapanlar var. Bu son yorumlarda konuştuğumuz model vuruş yapıyor yukarıdan aşağıya doğru.
Ana fırçası bahsettiğim.

O Çevrimdışı

ozgurguclu 

Yeni Üye
8 Ocak 2020
49
35
Ana fırçası bahsettiğim.

Bu konuştuğumuz modelin fırçası bu

images---2024-05-19T204425.02728bb3f8abac3e777.jpg

Daha üst modelin fırçası bu. Sanırım silikon dediğiniz bu gibi.
images---2024-05-19T204412.283a850f494fe1f83d4.jpg

Bu da piyasada en ucuz olan modellerde olan fırça. Bu fırça bana çok iç açıcı gelmiyor.
images---2024-05-19T204504.700ce5edb102cdbd16d.jpg

Sizin dediğiniz hangisidir. Ve diğerlerine yorumunuz nedir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,297
Yedek parçası bol bulunan bir model seç.
Parça ararsın sağda solda.
Dönerek mob yapanları bilmem ama düz mob olanları bir işe yaramıyor çok denedim ıslatıp geçiyor.
Gerçek paspas yerini tutamaz.
Silikon fırçası olan modelleri tavsiye ederim sonra fırça temizliği için uğraşırsın çok iç acıcı bir iş değil.
Malzeme kalitesiz, yazılım 5 para etmedikten sonra yedek parça bol olsa ne olur.?
Dönen moplu modellerin babası Ecovacs X1 Turbo dur. Titreşimli moplu makina kullanmadan düz modeller karşı bu kadar karamsar olmayın.
Kıl ve silikon melezi fırça kullanıyorum temizleme bıcağı sayesinde kılları 10sn sürmeden komple alabiliyorum.

U Çevrimdışı

urzais

Yeni Üye
15 Mar 2021
30
51
Malzeme kalitesiz, yazılım 5 para etmedikten sonra yedek parça bol olsa ne olur.?
Dönen moplu modellerin babası Ecovacs X1 Turbo dur. Titreşimli moplu makina kullanmadan düz modeller karşı bu kadar karamsar olmayın.
Kıl ve silikon melezi fırça kullanıyorum temizleme bıcağı sayesinde kılları 10sn sürmeden komple alabiliyorum.
Elbette markayı düzgün seçmeli ama iyi bir markanın az satan bir modeli her zaman sıkıntı çıkarır.
Melez fırçaları gördüm ben dümdüz kıl fırçalardan bahsediyorum.
Dönenler titreşimliler hakkında bir şey demedim zaten ama düz modeller hakkında karamsarım yapamıyorlar.
Evimi ona moplatmam kısaca :))

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,297
Elbette markayı düzgün seçmeli ama iyi bir markanın az satan bir modeli her zaman sıkıntı çıkarır.
Melez fırçaları gördüm ben dümdüz kıl fırçalardan bahsediyorum.
Dönenler titreşimliler hakkında bir şey demedim zaten ama düz modeller hakkında karamsarım yapamıyorlar.
Evimi ona moplatmam kısaca :))
Ecovacs markasını bir araştırın. Malzeme, yazılım olarak piyasanın ötesinde makina üretiyorlar. Bakın üretiyor dedim çoğu fason markalar gibi sağa-sola ürettirmiyorlar.

P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
112
43
istikbal mobilyadan yuklu bir alisveris yapinca Viomi V5 diye bir robot supurge hediye ettiler ,uygulama olarak xiaomi nin mi home uygulamasini kullaniyor ilk defa robot supurge kullandigimiz icin memnun kaldik mutlaka cok daha iyileri vardir .

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,548
64
Ben şahsen böyle bir "süpürge" almam,biraz eski kafalı mıyım bilmiyorum ama alacak olsam hadi kablosuz olanlardan alırdım ki onu da kırk kere düşünürüm(kablosuz).Bana göre bunlar süpürge değil ,ister 3d ,ister 4d olsun iş yapmaz (kendimin ve hanımın fikri ) ama alana da "alma demem"

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,297
Ben şahsen böyle bir "süpürge" almam,biraz eski kafalı mıyım bilmiyorum ama alacak olsam hadi kablosuz olanlardan alırdım ki onu da kırk kere düşünürüm(kablosuz).Bana göre bunlar süpürge değil ,ister 3d ,ister 4d olsun iş yapmaz (kendimin ve hanımın fikri ) ama alana da "alma demem"
Cihaz iyi olduktan sonra düzenli kullanımda temizlik konusunda çok başarılılar.

O Çevrimdışı

ozgurguclu 

Yeni Üye
8 Ocak 2020
49
35
Ecovacs markasını bir araştırın. Malzeme, yazılım olarak piyasanın ötesinde makina üretiyorlar. Bakın üretiyor dedim çoğu fason markalar gibi sağa-sola ürettirmiyorlar.
Hocam bugün sipariş verdim.
İlk konuşmalarda autlet bulmuş sana link atmıştım 9799tl fiyatı vardı.
Arada bakıyordum fiyata bi gün 9659 gördüm daha sonra yine 9799 gördüm.
Kartın hesap kesimini bekliyordum almak için hesap kesildi 9799du bi kararsız kalmıştım yine düşermi acaba diye. Tesadüf bugün baktım yine 9659 olmuş dedim al gitsin. 6 taksitle aldım bakalım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,297
Hocam bugün sipariş verdim.
İlk konuşmalarda autlet bulmuş sana link atmıştım 9799tl fiyatı vardı.
Arada bakıyordum fiyata bi gün 9659 gördüm daha sonra yine 9799 gördüm.
Kartın hesap kesimini bekliyordum almak için hesap kesildi 9799du bi kararsız kalmıştım yine düşermi acaba diye. Tesadüf bugün baktım yine 9659 olmuş dedim al gitsin. 6 taksitle aldım bakalım.
hayırlı olsun memnun kalacağına inanıyorum.

mop bezlerini kullanım sonrası kirini almak için 1-2 defa yıkayıp kullanabilirsin sonrası deforme olmaya başlıyor. Geçenlerde 50li paketi 605tl aldım indirimleri takip et.

mop.png

Geri
Üst Alt