regal yanlış yazılım nedeni ile çöken tv

O Çevrimdışı

omerekmekci

Yeni Üye
19 Mar 2019
10
39
REGAL SMART TV YANLIS YAZILIM YUZUDEN ÇOKTU LUTFEN YARDIM EDIN.

PRIZI TAKTIGIMDA SADECE LED ISIGI YANIP SONUYOR VE REGAL YAZISI EKRANDA KALIYOR.

Kumandadan OK Tusuna basılı tutup prizi taktigimda ise led ısıgı yanmıyor sadece Regal Yazısı ekranda kalıyor.

Untitled-1.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selam,
büyük harf ve acil yazdığınız için başlık düzenlendi, forum kurallarına aykırıdır.
gelelim çalışmalarımıza, öncelikle geçmiş olsun her seferinde diyoruz ama yine yanlış yazılım. mb9X şaselerde yazılım atmanızı tavsiye etmiyoruz.
full yazılım: indirdiğiniz full yazılımla inş düzelir. sonuçları veya sorunları tekrar bildirip detaylı açıklama yaparsınız.
full yazılım yükleme anlatımı için Tıklayınız

Moderatör tarafında düzenlendi:
O Çevrimdışı

omerekmekci

Yeni Üye
19 Mar 2019
10
39
selam,
büyük harf ve acil yazdığınız için başlık düzenlendi, form kurallarına aykırıdır.
gelelim çalışmalarımıza, öncelikle geçmiş olsun her seferinde diyoruz ama yine yanlış yazılım. mb9X şaselerde yazılım atmanızı tavsiye etmiyoruz.
full yazılım: indirdiğiniz full yazılımla inş düzelir. sonuçları veya sorunları tekrar bildirip detaylı açıklama yaparsınız.
full yazılım yükleme anlatımı için Tıklayınız
Cevabınız için çok teşekkür ederim, dediğiniz gibi yaptım yanlız şuan Regal yazısı da LED ışığı da görünmüyor
TV sanki kapalı gibi pirizi taktigimda .
Durum bu
Ne yapmam gerekiyor?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Anlamadım şuan prize takılı eminim elektrik gittiğinden ama ne LED yanıp sönüyor ne de Regal yazısı çıkıyor
Ne yapmak gerek ?
stby ışığı yanmıyor dahi olsa siz, full yazılım yükleme yöntemi ile yükleme adımlarını uygulayınız.

Buna rağmen sonuç alamıyorsanız sistem çökmüştür (Brick)

Konu anakart değişikliğine kadar uzanabilir maalesef.

O Çevrimdışı

omerekmekci

Yeni Üye
19 Mar 2019
10
39
stby ışığı yanmıyor dahi olsa siz, full yazılım yükleme yöntemi ile yükleme adımlarını uygulayınız.

Buna rağmen sonuç alamıyorsanız sistem çökmüştür (Brick)

Konu anakart değişikliğine kadar uzanabilir maalesef.
Anladım
Kumandanın Ok tuşuna yaklaşık ne kadar süre basılı tutmak gerekiyor?
Deneyeceğim Son birkez sonucu yazarim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Önce kısa aralıklarla flaşör yapar,daha sonra hızlı hızlı flaşör yapar,işte o zaman bırakacaksın demiştim ama senin tvde ışık yokmuş,o zaman kendinden ışıklı bellek kullanırsan iyi olur,ben öyle yapıyorum (Toshiba 16Gb)
En azından usbnin tv ile iltişimde olduğunu görürsün,usb belleğin ışığı da hızlı hızlı yanıp söner bu aşamada.

O Çevrimdışı

omerekmekci

Yeni Üye
19 Mar 2019
10
39
Hobaaaa ben yanlış okumuşum. YANMIYOR diye okumuşum, yaşlılık işte..
Hobaaaa ben yanlış okumuşum. YANMIYOR diye okumuşum, yaşlılık işte..

İlk Konuyu açtığımda durum buydu .

PRIZI TAKTIGIMDA SADECE LED ISIGI YANIP SONUYOR VE REGAL YAZISI EKRANDA KALIYOR.

Kumandadan OK Tusuna basılı tutup prizi taktigimda ise led ısıgı yanmıyor sadece Regal Yazısı ekranda kalıyor.

Fakat Anlamadığım bir şekilde şuan Ne Led ışıgı yanıp sönüyor ne de Regal Yazısı ekranda görünüyor.
ve ben verilen linkteki yazılımı hazırladım usb de hazır yani USB yi takmadan bu hale geldi. Ne olabilir Sizce.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
İlk Konuyu açtığımda durum buydu .

Fakat Anlamadığım bir şekilde şuan Ne Led ışıgı yanıp sönüyor ne de Regal Yazısı ekranda görünüyor.
ve ben verilen linkteki yazılımı hazırladım usb de hazır yani USB yi takmadan bu hale geldi. Ne olabilir Sizce.
Tak usbyi tvye,yönergeleri uygula,yazılımı atmaya çalış,hatta "olmuyor" diye de vazgeçme,gerekirse farklı usbde dene

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt