regal yanlış yazılım nedeni ile çöken tv

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
LED li bir Flash Bellek ile deneyeceğim Ama elimdeki 4 farklı USb ile denememe ragmen sonuc alamadım şimdilik.
Bellek seçebiliyor,bendeki mb97 seçiyor mesela,ben buna yazılımı 2.5 kutulu harddisk ile atıyorum,elimdeki diğer usblerden olmadı.Usb 2.0 çin malı bir kutu,elinde böyle diskin varsa da fat32 olmak şartıyla deneyebilirsin.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Birde sorayım,
1-Yüklediğin yazılım çekirdek mi full muydu,yani tek upgrade_mbxxx gibimiydi yoksa 2-3 dosya mı vardı?
2-Yanlış yazılımı nasıl yüklemiştin acaba,menü+1505 ilemi ?
3-Hangi yazılımı yükledintam adı neydi?

O Çevrimdışı

omerekmekci

Yeni Üye
19 Mar 2019
10
39
Birde sorayım,
1-Yüklediğin yazılım çekirdek mi full muydu,yani tek upgrade_mbxxx gibimiydi yoksa 2-3 dosya mı vardı?
2-Yanlış yazılımı nasıl yüklemiştin acaba,menü+1505 ilemi ?
3-Hangi yazılımı yükledintam adı neydi?
Hatırladıgım kadarı ile şu şekildeydi

upgrade_mbxxx ve menü+1505 ile

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
o zaman kesin düzelir tv merak etme,eğer full yükleseydin,flash da yükleneceğinden yapman zordu,tabii şimdi full yazılım atacaksın,usb tak,fişi çıkart,kumandayı eline al,OK tuşuna tv ön tarafını görecek şekilde basılı tutarken fişi tak.

O Çevrimdışı

omerekmekci

Yeni Üye
19 Mar 2019
10
39
o zaman kesin düzelir tv merak etme,eğer full yükleseydin,flash da yükleneceğinden yapman zordu,tabii full yazılım atacaksın,usb tak,fişi çıkart,kumandayı eline al,OK tuşuna tv ön tarafını görecek şekilde basılı tutarken fişi tak.
Defalarca denedim burda verilmiş olan yazılım ile ama sanırım baska bir flash bellek ile denemeliyim . Görseli tekrar paylaşıyorum
Untitled-1.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sevgili omerekmekci,görseli biliyorum,ki zaten ben pek anlamam seri numarasından tv bilmeyi :) ,ki verilen yazılım da doğru yazılımdır,bu resimdeki seri numarsına göre verilir, sadece kumandayla yazılımı atmak kaldı,onu da başarırsın büyük ihtimalle,farklı usb ile evet,olabilir.peki kumanda pilleri yeni mi acaba,bir de ona baksan?

O Çevrimdışı

omerekmekci

Yeni Üye
19 Mar 2019
10
39
Sevgili omerekmekci,görseli biliyorum,ki zaten ben pek anlamam seri numarasından tv bilmeyi :) ,ki verilen yazılım da doğru yazılımdır,bu resimdeki seri numarsına göre verilir, sadece kumandayla yazılımı atmak kaldı,onu da başarırsın büyük ihtimalle,farklı usb ile evet,olabilir.peki kumanda pilleri yeni mi acaba,bir de ona baksan?
Kumanda Çalışıyor . Eminim .
Teşekkürler Başka flash belleklerle şansımı deneyeceğim sonucu burdan yazarım .

C Çevrimdışı

Cihobaba

Yeni Üye
19 Haz 2022
3
28
selam,
büyük harf ve acil yazdığınız için başlık düzenlendi, forum kurallarına aykırıdır.
gelelim çalışmalarımıza, öncelikle geçmiş olsun her seferinde diyoruz ama yine yanlış yazılım. mb9X şaselerde yazılım atmanızı tavsiye etmiyoruz.
full yazılım: indirdiğiniz full yazılımla inş düzelir. sonuçları veya sorunları tekrar bildirip detaylı açıklama yaparsınız.
full yazılım yükleme anlatımı için Tıklayınız
Regal yazısı geliyor sonra yeniden gidiyor kırmızı ışık yanıp yanıp sönüyor regal yazısı geliyor geri gidiyor lütfen yazılım için yardımcı olur musunuz
2EA83812-0846-4FEB-9CA7-1CA172935C82.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt