Regal Tv Yazılım Çok Acil!!

E Çevrimdışı

egeservisi

Yeni Üye
19 Nis 2020
15
35
merhabalar bende yeni üye oldum forumunuza , izmirden bana da bir regal 40R4020F Modeli tv yazılımı mevcut ne zamandır arıyorum bulamadım, yardımcı olursanız çok sevinirim, herkese mutlu günler dilerim...

vestel yazılım tüm ürünleri sayfasına yazdım ama kimse cevap vermedi. Rica ediyorum yardımcı olabilirmisiniz.

WhatsApp-Image-2020-04-19-at-14.31.48.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,605
anakartı mb140 yazılım güncelemediki sebiniz nedir bu cihazda smart yok
Gündüz link verdim inceleyiniz tv çalışıyorsa da ellemeyin diye yazdım fakat arkadaşımız ısrarla yazılım arayışı içerisinde...
E egeservisi Tv nin servis menü resmini ekler misin? Belkide yazılım güncel...

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

egeservisi

Yeni Üye
19 Nis 2020
15
35
bu model cihazın anakartı arızalı, bende kendi kartından olmadığı için, vestelin ana kartını taktım...
yalnız ekranı ters döndü, ....
regalin kendi bu model yazılımını vestelin kartına yüklersem düzelir diye düşündüm, onun için böyle yaptım,,
yani kartı bozuk tamir olmuyor , yenisinide bulamadım, açıkcası vestelin yetkili servisine o kadar para verip yeni kart almak istemedim, mesele bu , cevabınız için tekrar teşekkür ederim...

WhatsApp-Image-2020-04-19-at-22.25.54.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,605
bu model cihazın anakartı arızalı, bende kendi kartından olmadığı için, vestelin ana kartını taktım...
yalnız ekranı ters döndü, ....
regalin kendi bu model yazılımını vestelin kartına yüklersem düzelir diye düşündüm, onun için böyle yaptım,,
yani kartı bozuk tamir olmuyor , yenisinide bulamadım, açıkcası vestelin yetkili servisine o kadar para verip yeni kart almak istemedim, mesele bu , cevabınız için tekrar teşekkür ederim...

WhatsApp-Image-2020-04-19-at-22.25.54.jpg
Bu açıklamaları gündüz yapsaydınız full yazılım linkini verebilirdim şu an telefon ile online oldum. TEKNOwest TEKNOWEST link verebilir misin?

E Çevrimdışı

egeservisi

Yeni Üye
19 Nis 2020
15
35
rarlı dosyayı çıkarıp, fat 32 li usb ye direk kopyala yapıştır yapıyoruz, akabinde tvden enerjiyi kesip usb taktıktan sonra, ok tuşuna basıp sinyalin yanıp sönmesini bekliyoruz değilmi, bu arada Allah razı olsun.

E Çevrimdışı

egeservisi

Yeni Üye
19 Nis 2020
15
35
olmadı ya, güncelleme başarısız oldu dedi, 1505 tuşları ile ,diğer türlü enerji kesip te yapınca yine olmadı ama..

Geri
Üst Alt