Regal TV "Regal" yazısından sonra kapanıyor ve açılmıyor

M Çevrimdışı

Mr. ZEN

Yeni Üye
5 Eki 2020
6
24
Regal 48R6000F model (MB110) televizyona Netflix bulunmadığı için forumda bulduğum (Regal mb110 Smart Tv Netflix Sorunu) sayfadaki yöntemlerle yüklemeyi denedim, tvmi yeniden başlatmak için kapattım ancak açılmadı. Regal yazısı geliyor ve gidiyor, TV kırmızı ışığı yanıyor ama tepki yok.
Daha önce TV yazılımı ile oynama yapmamıştım (ancak telefon ve bilgisayar bilgim var yani bazı terimleri kavrayabilirim), yardımcı olabilir misiniz ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
her televizyonun profili farklıdır. neden yüklediniz ?
seri numarası hemen paylaşırsanız yardımcı olabilirim.

M Çevrimdışı

Mr. ZEN

Yeni Üye
5 Eki 2020
6
24
3de2f496c9266146b.jpg

İşlem yapmadan önce bunu çekmiştim.

M Çevrimdışı

Mr. ZEN

Yeni Üye
5 Eki 2020
6
24
Çok sağolun hocam. Kurma işlemleri Fat32 li belleğe atıp tv kapalı konumda ok tuşuna basılı tutup fişe tak, diye hatırlıyorum. Doğru mudur ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam birşey değişmedi 3 farklı bellek denedim hepsinde de fişi takınca regal yazıyor bu esnada kırmızı ışık 1 2 kere yanıp sönüyor sonra ekran kapanıyor kırmızı ışık sürekli açık halde kalıyor.

Durum aynı.

Çok sağolun hocam. Kurma işlemleri Fat32 li belleğe atıp tv kapalı konumda ok tuşuna basılı tutup fişe tak, diye hatırlıyorum. Doğru mudur ?

Hocam birşey değişmedi 3 farklı bellek denedim hepsinde de fişi takınca regal yazıyor bu esnada kırmızı ışık 1 2 kere yanıp sönüyor sonra ekran kapanıyor kırmızı ışık sürekli açık halde kalıyor.

Durum aynı.

Hocam yardım edebilir misiniz

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sn zen teknowest de bakamaz ise yarın farklı verelim dene olmazsa servisten destek almanız gerekecektir

M Çevrimdışı

Mr. ZEN

Yeni Üye
5 Eki 2020
6
24
Herkese çok teşekkür ederim dün TVnin fişini birkaç saat takmadan beklettim ve sonrasında belleği takarak tekrar denedim. Sorunsuz çalışıyor.

Peki bu TVye Netflix yüklenebilir mi ?

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt