Regal 58R7540UA Tv Hakkında

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Arkadaşlar yüzde yüz emin değilim ama çok aradım ve şu bilgiye ulaşamadım. Regal 55r752u 753u ve 754u arasındaki fark nedir ? 2 3 4 şeklinde giden rakam neyi ifade eder. Amazon'un kendisin satıcı olduğu 55r752u tercih ettim çünkü 4 HDMI ve 2usb olunca anakarttan kısmamışlar diye düşündüm. 754te yanılmıyorsam 2 HDMI vardır USB vardı. Mümkün mü bilmem ama bu geceye kadar cevap gelirse çok yanlış bir tercih yaptıysam siparişi iptal edeceğim. Bu arada Amazon Vestel den bağımsız olarak kendisinin de 2yıl garanti verdiğini söyledi. Yani bir sıkıntı yaşadığımda yetkili servis halletmezse amazona başvuracağım. Aynı zamanda Amazon 30 gün koşulsuz iade kuralına uyuyor. Kendisi satıcı ise çok hassas bu konuda. Buna güvenerek deneme şansım olduğu için aldım.
A Adem elektronik F fikoloji

Amazon'dan ürün satın almak kadar güven veren çok az şey var. Umarım bozmazlar da, diğer siteleri de hizaya çekerler.

M Çevrimdışı

Mustafa91

Yeni Üye
18 May 2021
8
33
Her ne kadar güven verse de hala soruma cevap gelmedi çok detaylı bir soru da değil müsait abi ve kardeşlerimden azıcık ilgi bekliyorum tek basit bir sorum var :)

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
Merhabalar, televizyonu sisme sebepli sifirladim ancak ne telefondaki kumanda uygulamasi ne de bilgisayarda kablosuz ekran icin arama yaptigimda televizyonu gormuyor cihazlar. Router i da sifirladim sonuc ayni. Sanal kumanda ve ses/goruntu paylasimi da aktif televizyon ayarlarinda. Gozumden kacan birsey olabilir mi?

düzenleme: vestel smart center uygulamasının güncellemesinde sıkıntı olmuş, tekrar yeni sürüm çıkmış zaten bu sorunla ilgili düzeltme yapmışlar.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
tekrar merhaba arkadaşlar kusura bakmayın tekrar mesajlar için.

benim arkadaşımda lg tv var ve iptv üzerinden yayın izliyor. ailemin evinde de 10 senelik panasonic tv var onlar bilgisayar bağlayıp o şekil iptv izliyor. ikisinde de futbol yayınlarında görüntüler olabildiğince net ve akıcı. ben ise tv üzerinden izliyorum;

görüntü genel haliyle bulanık ve hızlı görüntülerde çok kırılmalar oluyor. akıcılık yok. bunun sebebi tv üzerinden izlediğimdeki codec sistemi ile mi alakalı acaba? çünkü özellikle ailemin evindeki panasonic 10 senelik bir cihaz ve fazlasıyla net ayrıca da akıcı. özellikle uzun paslardaki top görüntüsünde veyahut bir pozisyon bittikten sonra koşan futbolcuyu yakın çekim aldıklarında futbolcu görüntüsünün önü ve arkasında şeffaf silüetleri çok çıkıyor. (sanırım sanal tazeleme hızı yazılımının eklediği karelerin görüntüleri oluyor bunlar).

dipnot: hepimiz aynı yayıncıdan izliyoruz iptv yi.

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
bu televizyonda tarayıcı üzerinden hiç bir izleme sayfası açılmıyor. hepsinde hata veriyor çok fazla reklam ve hareketlilik olduğundan. normal mi bu kadarı da acaba?

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
235
36
bu televizyonda tarayıcı üzerinden hiç bir izleme sayfası açılmıyor. hepsinde hata veriyor çok fazla reklam ve hareketlilik olduğundan. normal mi bu kadarı da acaba?
Videodaki gibi yapabilirsiniz. Dlna üstünden aynı wifiye bağlı telefon ve tv hi birbirine bağlayıp izlersiniz.. Daha pratik

Uygulama olarak şunu tavsiye ederim

Nasıl yapıldığı

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
Videodaki gibi yapabilirsiniz. Dlna üstünden aynı wifiye bağlı telefon ve tv hi birbirine bağlayıp izlersiniz.. Daha pratik

Uygulama olarak şunu tavsiye ederim

Nasıl yapıldığı

teşekkürler yönlendirme için,

bilgisayardan bunu yapınca görüntüde kayıp oluşuyor karelenme oluyor o sıkıntı. telefondan zaten telefonum iphone olduğu için yansıtma yapamıyorum apple tv olmadan (=

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt