Regal 58r7540UA Blu Tv kurulumu yardım. | Tavsiye FORUMU

Regal 58r7540UA Blu Tv kurulumu yardım.

trktrk

Yeni Üye
13 Şub 2020
5
3
31
Regal 58r7540UA Blu Tv kurulumu App Markette bulamadım ve Regal markettede bulamadım uygulama APP sini başka yöntemle yükleme şansım varmı.

fikoloji 

tavsiye forumu çözüm ekibi
TFC Team
13 Eki 2018
6,939
113
ne yazıkki olmayabilir.
eğer modalama ile açılırsa açılabilir bunun haricinde menüde yoksa güncelleme vs ile gelmeyecektir.

hosbulduk

Bronz Üye
9 Kas 2018
348
63
Internette sizin tv niz 1 yil hediyeli Blutv aboneligi ile satiliyor,buradan tv nizin smart menüsünde Blutv oldugu sonucunu cikarabiliriz."Regal 4k modelleri, Regal 4k özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile ... REGAL 58R7540UA ULTRA HD 4K SMART LED TV(1 YILLIK BLUTV ABONELİĞİ ... "Sizin smart menüsünde cikmamasi ilginc..Eger tv nizin profili alip paylasabilirseniz yardimci olmaya calisirim.Forumda gerekli bilgiler mevcut.

trktrk

Yeni Üye
13 Şub 2020
5
3
31
Internette sizin tv niz 1 yil hediyeli Blutv aboneligi ile satiliyor,buradan tv nizin smart menüsünde Blutv oldugu sonucunu cikarabiliriz."Regal 4k modelleri, Regal 4k özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile ... REGAL 58R7540UA ULTRA HD 4K SMART LED TV(1 YILLIK BLUTV ABONELİĞİ ... "Sizin smart menüsünde cikmamasi ilginc..Eger tv nizin profili alip paylasabilirseniz yardimci olmaya calisirim.Forumda gerekli bilgiler mevcut.
nasil alicam profilini?

Üst Alt