Regal 58r7540UA Blu Tv kurulumu yardım.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Servis Menüye girip herhangi birşey kurcalamadan fotoğraf atarmısın?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ne yazıkki olmayabilir.
eğer modalama ile açılırsa açılabilir bunun haricinde menüde yoksa güncelleme vs ile gelmeyecektir.

T Çevrimdışı

trktrk

Yeni Üye
13 Şub 2020
5
35
Servis Menüye girip herhangi birşey kurcalamadan fotoğraf atarmısın?

20200213_174757.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Internette sizin tv niz 1 yil hediyeli Blutv aboneligi ile satiliyor,buradan tv nizin smart menüsünde Blutv oldugu sonucunu cikarabiliriz."Regal 4k modelleri, Regal 4k özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile ... REGAL 58R7540UA ULTRA HD 4K SMART LED TV(1 YILLIK BLUTV ABONELİĞİ ... "Sizin smart menüsünde cikmamasi ilginc..Eger tv nizin profili alip paylasabilirseniz yardimci olmaya calisirim.Forumda gerekli bilgiler mevcut.

T Çevrimdışı

trktrk

Yeni Üye
13 Şub 2020
5
35
Internette sizin tv niz 1 yil hediyeli Blutv aboneligi ile satiliyor,buradan tv nizin smart menüsünde Blutv oldugu sonucunu cikarabiliriz."Regal 4k modelleri, Regal 4k özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile ... REGAL 58R7540UA ULTRA HD 4K SMART LED TV(1 YILLIK BLUTV ABONELİĞİ ... "Sizin smart menüsünde cikmamasi ilginc..Eger tv nizin profili alip paylasabilirseniz yardimci olmaya calisirim.Forumda gerekli bilgiler mevcut.
nasil alicam profilini?

P Çevrimdışı

palet

Aktif Üye
21 Şub 2020
53
60
İsterseniz ben, benim 58R7540UA nın SW profil dosyasını verebilirim. Blu TV ve Harddiske kayıt özelliğide açık.

P Çevrimdışı

palet

Aktif Üye
21 Şub 2020
53
60
Aragorn; Benim 65 ub 9100 panel Lg IPS, hatırladığım kadarıyla sizdeki Samsung VA. Pwr için bu fark edermi bilmiyorum. ama teraspy dediği doğru..
axiom un diğer forumda verdiği kendi SW profilinde 3D ve Dual view de açık. ? Ama panel'in desteği olmadığı için tabii ki bunlar çalışmıyor. buna rağmen ben SW yi yükledim ve halen bu şekilde kullanıyorum. ?

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Aragorn; Benim 65 ub 9100 panel Lg IPS, hatırladığım kadarıyla sizdeki Samsung VA. Pwr için bu fark edermi bilmiyorum. ama teraspy dediği doğru..
Ben axiom un diğer forumda verdiği kendi SW profilinde 3D ve Dual view de açık. ? Ama panel'in desteği olmadığı için tabii ki bunlar çalışmıyor. buna rağmen SW yi yükledim ve halen bu şekilde kullanıyorum. ?
Ben tv kartı aynı da olsa ,farklı bir tvden alınma profil dosyasını tvye atmaktan yana değilim açıkçası ,ayrıca 3d, çift ekran ,dts, BT , v.s açmak zor değil sevgili palet ,ama tabii donanım desteği olmalı mutlaka ,ancak bunları kesinlikle kendi tvnden alınma dosyalar ile yapmalısın :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri