REGAL 50R5020U Ürün Teknik Özellikleri

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
@Bydublor kardeşim ciddi anlamda emek vermişsin inceleme için, ellerine sağlık.

Senin şu an yapabileceğin bir güncelleme yok maalesef.

Aslında MB120 için beklentim olmakla birlikte ikinci öncelikte yakın zamanda MB130 anakartlar için de güncelleme bekliyorum. Gelir gelmez mutlaka paylaşırım burada.

Senin TV deki yazılım 3.1.9.2.0. ki zaten forumda yayınladığımız yazılım da bunun aynısı.

3.3.7.3.0 yazılım sizleri yanıltmasın zira ürünlerin birisi CONNECT, diğeri ise NONCONNECT diye geçer. Yani birisi internet bağlantılı, diğeri değil şeklindedir. Sizin ürün ise NONCONNECT  :ok:

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
240
Ado' Alıntı:

Aslında MB120 için beklentim olmakla birlikte ikinci öncelikte yakın zamanda MB130 anakartlar için de güncelleme bekliyorum. Gelir gelmez mutlaka paylaşırım burada.

Senin TV deki yazılım 3.1.9.2.0. ki zaten forumda yayınladığımız yazılım da bunun aynısı.

3.3.7.3.0 yazılım sizleri yanıltmasın zira ürünlerin birisi CONNECT, diğeri ise NONCONNECT diye geçer. Yani birisi internet bağlantılı, diğeri değil şeklindedir. Sizin ürün ise NONCONNECT  :ok:

sizin cihaz bos kutu diosun yani. bizim tvler daş mı yesin hocam, bizede yazılım istiyoruz?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
bydublor' Alıntı:
Ado' Alıntı:

sizin cihaz bos kutu diosun yani. bizim tvler daş mı yesin hocam, bizede yazılım istiyoruz?

Eğer yanılmaz isem, sizin tv ler sonradan şaha kalkacak kardeşim. Şu an kurcaladığım bazı konular var, bakalım ne sonuç çıkartacağız  :ok:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,624
nedimm' Alıntı:
hocam bu ürün vestel 50ud6300 ile aynı özellikleri taşıyor bu da chemei panel vestel 50ud6300 de chemei panel ama satış fiyatları farklı örneğin vestel 50ud6300 internette 1900 tl iken regal 50r5020u da 1750 tl civarında ikisi de 3 yıl garanti benim merak ettiğim biz 150 tl farkı öndeki marka ismine mi verdik hatta regal da  auo panel de kullanılıan serileri de varmış yazınızın başında öyle yazıyor auo panelin de chemei panelden daha kaliteli olduğunu belirtmiştiniz bir önceki yazılarınızda

Aradaki fark Adem hocamın söylediğine göre;

Makyajlı kasa
Makyajlı arayüz 

Ben mesela, forumda Adem hocamla tanışmamış olduğum için direk Vestel kataloğu alıp, bütçeme uygun olan ürünü gidip Vestel bayisinden aldım. (4 yıl önce oldu bu olay tabi.)

Bayi tanıdıktı 1550 gibi bir rakamdan 1400'e indirmişti. (Peşin almıştık.) 

Bana kalırsa aradaki fiyat farkının nedenlerinden biri de pazarlama maliyeti.  :happy:

R Çevrimdışı

ramaxforever

Yeni Üye
10 Mar 2018
36
arkadaşlar merhaba. bu tv usb 3.0 desteklemiyor. usb 2.0 ile 4k 60fps videolar izlenebilir mi. usb 2.0 kaldırabilir mi. ayrıca tvde gerçek hdmi 2.0 bağlantısı var mı. bir diğer sorum ise bu tvde karasal hd alıcı yok diye biliyorum. acaba bu yazılım ile falan düzelebilir mi

R Çevrimdışı

ramaxforever

Yeni Üye
10 Mar 2018
36
bu üründen sipariş ettim. lakin üründe dts desteği yokmuş. muhtemelen lisansını almamışlar. ben film izlemek için kullanacaktım. şu an ürünü denem fırsatım olmadı ama pişman olurmuyum bilmiyorum. dts surrounder acaba ek yazılımla tvye eklenebilir mi eklenemez ise nasıl bir çözüm yoluna gidebilirim. ürünü artık sipariş ettim bu vakitten sonrada iade etmek ayıp olur diye düşünüyorum. kafam karıştı. yardımcı olabilecek arkadaşlara müteşekkirim

G Çevrimdışı

Gigssy

Yeni Üye
18 Haz 2018
3
35
Adem Helvacı Ado üstad. Tv seri no: 7890131 700268
Full yazılım linki verebilir misiniz? Ayrıca Panel hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Kolay gelsin.

K Çevrimdışı

kenan

Yeni Üye
3 Nis 2018
47
37
Adem Helvacı Adem Helvacı
hocam bu tvyi yaklaşık 1,5 yıldır kullanmaktayım fakat ekranda siyah gölge leke gibi şeyler oluşmaya başladı ekranın sol bölümde yukarıdan aşağı cetvel gibi sol orta bölümde bulut gibi izler var. daha çok beyaz ve açık renkli fonda belli oluyor biraz araştırdım dirty screen effect diyorlar adına

buna çözüm bulabilirmiyiz
servis bu konuda yardımcı olur mu siz ne önerirsiniz acaba

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Adem Helvacı Adem Helvacı
hocam bu tvyi yaklaşık 1,5 yıldır kullanmaktayım fakat ekranda siyah gölge leke gibi şeyler oluşmaya başladı ekranın sol bölümde yukarıdan aşağı cetvel gibi sol orta bölümde bulut gibi izler var. daha çok beyaz ve açık renkli fonda belli oluyor biraz araştırdım dirty screen effect diyorlar adına

buna çözüm bulabilirmiyiz
servis bu konuda yardımcı olur mu siz ne önerirsiniz acaba
Uygulayıp görsel ekleyin.
Panel tozlanmış bile olabilir

E Çevrimdışı

eto177

Yeni Üye
3 Tem 2020
1
34
merhaba arkadaşlar bu gün tvmin hdmi 2.0 destekleyip desteklemediğini araştırırken konuyu gördüm acaba tv ye yeni yazılım yüklayabilir miyiz arc hdmi ile ev ağına bağlama şansımız olur mu acaba

Geri
Üst Alt