Regal 49r7020 vs jvc lt49vu73t

T Çevrimdışı

Tamercek

Yeni Üye
3 Eyl 2018
12
41
Ben Regal kadar çöp bir ürün görmedim uzak dur kardeşim elektrikçi olarak sa:kroteyna bunu söylüyorum
Eski regal ürünleri hakkında mı söylüyorsunuz bunu yoksa yeni ürünler için de geçer li mi bu düşünceleriniz? İçerik olarak vestelle aynı ürünler o halde vestel için de aynı düşüncelere sahipsiniz??

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Eski regal ürünleri hakkında mı söylüyorsunuz bunu yoksa yeni ürünler için de geçer li mi bu düşünceleriniz? İçerik olarak vestelle aynı ürünler o halde vestel için de aynı düşüncelere sahipsiniz??

İçi somut verilerle doldurulmamış cümleleri dikkate almamanız tavsiyemdir.

Eğer bir gün ben dahi size, belirli bir somut veri sunmadan ''almayınız'' diyorsam lütfen beni de dikkate almayınız.

SOMUT veri den kastım şikayetvar değil, oraya girseniz SONY SAMSUNG LG PANASONİC şikayet edilmeyen marka yok. Benim için somut veri demek, teknik ve mantıklı açıklamaları yapılarak sunulan verilerdir.

Şimdi ''REGAL kadar çöp ürün tanımadım'' diyorsa arkadaşımız, o halde VESTEL SEG FİNLUX TOSHİBA HİTACHİ JVC HILEVEL TVİSİON TELEFUNKEN PHILIPS (Giriş seviyesi) PANASONİC (giriş seviyesi) gibi çöp ürün de tanımamış demektir.

Demek ki bizler hepimiz çöpçüyüz, emek ki bu forumdaki 2000 e yakın kişi ve ülkedeki Yüzbinlerce kişi çöpçü, e malum her 3 saniyede 1 adet TV üretilen fabrikadan çıkan bu tv ler uzaya gönderilmediğine göre, dünyada milyonlarca çöpçü var demek ki, Çöp ürünleri kullandığımıza göre :ok

Forum ortamı özgür azizim, kimseyi kısıtlamıyoruz yazarlarken, Ancak Beyinlerimiz de hür çok şükür, kimi dikkate alıp kimi almayacağımızı anlıyoruz :ok

needd Çevrimdışı

needd

Aktif Üye
12 Ağu 2018
55
29
T Tamercek tvyi sık kullanabildiniz mi? Youtube, web tarayıcı, hdd'den film denemeleriniz oldu mu? Problem,sorun?

Geri
Üst Alt