REGAL 40R5000U BİM Satışı 4K Televizyon Ürün İncelemesi

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
günaydın hoca
grundig 40vle6830 bp bu tv nasıl ben aslnda byna karar kıldm ama çok anlamıyorum siz ne düşünüyorsunuz.
Bu TV yi az önce sorduğunuz REGAL den bir üstünlüğü benim gözümde yok, kaldı ki az önce sorduğunuz TV en azından 4K idi. Normal tv izleyicisi olsanız kafama takmam ama PS4 kullanacaksanız yakın mesafe için 4K daha uygun kaçar diye düşünüyorum.

A Çevrimdışı

alitas

Yeni Üye
2 May 2018
41
32
Bu TV yi az önce sorduğunuz REGAL den bir üstünlüğü benim gözümde yok, kaldı ki az önce sorduğunuz TV en azından 4K idi. Normal tv izleyicisi olsanız kafama takmam ama PS4 kullanacaksanız yakın mesafe için 4K daha uygun kaçar diye düşünüyorum.
benim alıcağım 1600 tl bütcem var o yuzden seçenekleri bilmiyorum sizin önerceğiniz bi tv var mı? 4k olması şart değil ps4 slim var bende pro yok o yuzden hertz olayı falan önemli benim için.

A Çevrimdışı

alitas

Yeni Üye
2 May 2018
41
32
Rakamı da göz önünde bulundurunca bana bu tv daha makul göründü. Yine de başka ürün bakıyorum, ne kadar acil sizin durum ?
bugun yarın almayı düşünüyorum ama vatandan alıcam ben taksitle 1900 samsungn fiyatı grundigle özellikleri benziyo aslnda ikiside 800 hertz ama ben anlamadığım için tabi yazana bakıyorum siz daja bilirisiz. arada 300 tl fark var bide abi .

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
bugun yarın almayı düşünüyorum ama vatandan alıcam ben taksitle 1900 samsungn fiyatı grundigle özellikleri benziyo aslnda ikiside 800 hertz ama ben anlamadığım için tabi yazana bakıyorum siz daja bilirisiz. arada 300 tl fark var bide abi .
Hangisi ucuz ?

A Çevrimdışı

alitas

Yeni Üye
2 May 2018
41
32
O zaman Grundig daha makul açık ve net :ok SAMSUNG 40J5270 i senin beğendiğin tv den üstün kılan bir özellik yok.
Başka onerceginiz bı TV varmı abi 100 150 TL az ya da fazla olması çok önemli değil yeterki güzel bı görüntü versin abi.

A Çevrimdışı

alitas

Yeni Üye
2 May 2018
41
32
15 e yakın tv inceledim bence en makulleri bu 5270 ve senin grundig, Onlar içindeki makul olanı da yine grundig.
favorimiz grundig mi o zaman abi . acaba kalite açısından nasıl grundig kullananda yok souruyorm yorum alıyım diye.

Geri
Üst Alt