REGAL 40R5000U BİM Satışı 4K Televizyon Ürün İncelemesi

A Çevrimdışı

alitas

Yeni Üye
2 May 2018
41
32
Aldığınız tv markası grundig olsa da paneli zaten samsung, işlemcisi de Mstar. Markalara takılı kalmayın :ok
bana panel lg demişti bu modele yanlış hatrlamıyosam söylediğiniz işlmeci iyimi yani ben anlamyorumda abi :) satıcı bazı modellere samsung oanel bazırnda lg var dedi grundigde bu üründe lg panel var dedi diye htrlıyorum abi

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi aldım grundig i kullandım bugün bence çok iyi 1550 ye aldım özel indirim varmış ben çok anlamıyorum ama bana göre iyi baya iyi bu seviye icin.

Haydi bakalım güzel günlerde kullan azizim.
Hatta mümkünse marka model belirtip konu başlığı açıp düşüncelerini yazarsan (bir süre kullandıktan sonra) diğer potansiyel alıcılara da kılavuzluk etmiş olursun kardeşim :ok

A Çevrimdışı

alitas

Yeni Üye
2 May 2018
41
32
Haydi bakalım güzel günlerde kullan azizim.
Hatta mümkünse marka model belirtip konu başlığı açıp düşüncelerini yazarsan (bir süre kullandıktan sonra) diğer potansiyel alıcılara da kılavuzluk etmiş olursun kardeşim :ok
bi süre kullanıyım bilgi veririm abi. çok teşekkür ederim yardımlarn için abi.

R Çevrimdışı

raskolnikov

Yeni Üye
30 Nis 2018
6
25
Merhabalar, bir kaç konuya yazdım ancak cevap alamadım. Şansımı bir de burada deneyeyim. :)

Ado hocam en son 40r5020u almaya karar verdim, ancak fiyatının biraz düşmesini bekleyeceğim lakin bütçem yetmiyor. Xbox one s konsolum için almayı düşünüyorum ve arada film izlemek için kullanacağım. Yeterli olur mu, 1200 TL gibi fiyatlara düşmesi sizce olası mıdır? Adem Helvacı Ado

Diğer elemiş olduğum seçeneklerim : daha uygun fiyatlı olan Regal 406020F 1265 TL
Vestel 40FD7300 1329 TL

yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

edit : Regal 40R5020U 1399 TL

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhabalar, bir kaç konuya yazdım ancak cevap alamadım. Şansımı bir de burada deneyeyim. :)

Ado hocam en son 40r5020u almaya karar verdim, ancak fiyatının biraz düşmesini bekleyeceğim lakin bütçem yetmiyor. Xbox one s konsolum için almayı düşünüyorum ve arada film izlemek için kullanacağım. Yeterli olur mu, 1200 TL gibi fiyatlara düşmesi sizce olası mıdır? Adem Helvacı Ado

Diğer elemiş olduğum seçeneklerim : daha uygun fiyatlı olan Regal 406020F 1265 TL
Vestel 40FD7300 1329 TL

yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

edit : Regal 40R5020U 1399 TL

Seçimlerinizin hepsinde smr değerleri düşük değerli kardeşim.
Oyun konsolları söz konusu olduğunda kişisel tercihim smr değerlerinin 800hz nin altında olmaması yöndedir. 600hz oldukça sınırdır benim gözümde, çok iyi bildiğimiz ve bizzat denediğimiz ürünlerde ''OK dir alabilrisiniz'' deriz ancak bu anlamda bir deneme yapmadığım modeller için size bu garantiyi veremem maalesef.

Bu arada cevap gecikmesi için kusura bakmayınız lütfen :ok

R Çevrimdışı

raskolnikov

Yeni Üye
30 Nis 2018
6
25
Seçimlerinizin hepsinde smr değerleri düşük değerli kardeşim.
Oyun konsolları söz konusu olduğunda kişisel tercihim smr değerlerinin 800hz nin altında olmaması yöndedir. 600hz oldukça sınırdır benim gözümde, çok iyi bildiğimiz ve bizzat denediğimiz ürünlerde ''OK dir alabilrisiniz'' deriz ancak bu anlamda bir deneme yapmadığım modeller için size bu garantiyi veremem maalesef.

Bu arada cevap gecikmesi için kusura bakmayınız lütfen :ok

Bir süre takip edip, cevap gelmeyince ben de unutmuşum konuyu :) Yorumlarınız için teşekkür ederim. Önerebileceğiniz bir model var mıdır ? Adem Helvacı Ado

edit : bir de merak ettiğim bu smr hertz değerinin ne gibi önemi oluyor, panel normal 50 hz ama yazılımla bunu 2000'e kadar çekiyorlar. Ciddi bir fark yaratıyor mu?

Çünkü normal bilgisayar kullandığım vakit monitörüm 75 hertz bir monitördü, gayet iyi bir görüntüye sahipti.
edit 2: input lag'lar hakkında bilgi verebilir misiniz?

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt